Hotel La Boite

  Itálie, Benátsko, Borca di Cadore

Hotel Boite s wellness

  Itálie, Benátsko, Dolomiti Superski, Jižní Tyrolsko, Borca di Cadore, Cortina d'Ampezzo
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha

luxusní hotel Boite a residence Corte tvoří Corte delle Dolomiti Resort – oázu klidu a pohody, obklopenou lesy a nabízející krásný výhled na Monte Pelmo.  Nejbližší sjezdovky jsou v S.Vito di Cadore (4 km) a v Cortina d´Ampezzo (14 km).  V oblasti Vás čeká 140 km sjezdovek a 75 km běžeckých tratí.  Zastávka skibusu u resortu.

Součástí resortu je nové wellness Corte Spa, které je 900 m od hotelu a kam se hosté dostanou zdarma kyvadlovou hotelovou dopravou. V Corte Spa najdete bazén, vířivky,  Kneippovy lázně, sauny, masáže a posilovnu.

Ubytování

hotel nabízí 84 elegantních pokojů kategorie „Classic“  a „Wellness“.

Pokoje „Classic“ dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají koupelnu se sprchou a WC, telefon, sat TV, mini bar, fén,  balkon.  V ceně ubytování je zahrnutý i vstup do lázní Corte Spa (použití bazénu, vířivky a Knepových lázní), mimo pobytů v termínu 21.12. – 04.01. a 11.01. – 25.01., kdy je vstup za příplatek (vstupné za poplatek se slevou).

Pokoje „Wellness“  stejné vybavení jako pokoje Classic, ale navíc  rychlovarná konvice a kazeta čajů,  župan do lázní, sadu lázeňských přípravků na péči o tělo a pleť a vstup do všech prostor lázní ve všech termínech. 

Stravování

Snídaně.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel La Boite ****
Vzdálenost od sjezdovky: 3000 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 952 291
dnes 8–18 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-boite-s-wellness-benatsko-italie-z1952291/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.