Hotel La Buca del Gatto

  Itálie, Toskánsko, Mazzanta

5/5

La Buca del Gatto

    Itálie, Toskánsko, Mazzanta
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Výhody
  • bohatá nabídka zábavy a sportů
  • soukromá oblázkovo-písečná pláž
Popis hotelu

Bohatá nabídka zábavy a sportů. Soukromá oblázkovo-písečná pláž.

Poloha

centrum Cecina Mare cca 2,5 km, restaurace, bary a obchody cca 600 m. Obchod s potravinami cca 100 m, kiosek cca 50 m.

Pláž

oblázková pláž cca 200 m. Hotelová pláž cca 500 m (cca 8. 6.–30. 9. 2 lehátka a 1 slunečník na pokoj zdarma). Bílé pláže ve městě Vada cca 5 km.

Vybavení

95 pokojů, recepce (trezor zdarma), společenská místnost s koutkem se sat. TV, restauraci s terasou, bar, koutek s víny (degustace a prodej 2x týdně), kavárna s terasou, zahrada, bar u bazénu. Venkovní bazén cca 30 x 30 m s odděleným dětským bazénem (cca 15. 4.–15. 10.), lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A2A/A3A/A4A): cca 30 m2, klimatizace, sat. TV, trezor, chladnička, posezení, fén, sprcha, WC a zařízená terasa. Dvoulůžko a rozkládací pohovka pro 2 osoby.

Junior suite Superior (A2C/A3C/A4C/A5C): cca 45 m2, stejné vybavení jako A2A, místo terasy 2 balkony. Obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a samostatným lůžkem, dvoulůžko na otevřené galerii.

Stravování

polopenze nebo plná penze. Snídaně formou bufetových stolů. Večeře formou bufetových stolů s předkrmy, saláty a dezerty. Při rezervaci plné penze navíc oběd formou bufetu s předkrmy, saláty a dezerty.

Sport/aktivity

zdarma: fitness, stolní tenis, basketbal, volejbal, fotbalové hřiště (umělý povrch), animační program (cca 1.6 .–15. 9.). Za poplatek: půjčovna jízdních kol, 6 tenisových kurtů (2 z toho zastřešené), jízda na koni (cca 2,5 km) ve vlastní jízdárně s jezdeckými kurzy, výlety, jízdy drožkou a na poníkovi.

Internet

WiFi zdarma.

Wellness

zdarma: vyhřívaný krytý bazén cca 9 x 7 m s hydromasáží (do 13 h je rezervován pro procedury), Kneippův bazének. Za poplatek: aroma sprcha, vířivka, relaxační místností, shiatsu místností, solnou jeskyní, parní lázeň a masážemi.

Děti

dětské hřiště, dětský bazén, animace pro děti (cca 1. 6.–15. 9.), miniclub (3–14 let, cca 2. 6.–8. 9.). Dětská postýlka do 2 let cca 4 €/den (rezervace v CK).

Další výhody

při rezervaci do 30.4.: při pobytu od 7 nocí 2 vstupy do wellness centra pro os. od 18 let zdarma.

Info (vlastní dopravou)

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: malé, cca 9 €/den (rezervace v CK); lázeňská taxa: 1,50 €/den/os. od 14 let; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc, 29. 6.–30. 8. sobota/7 nocí.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel La Buca del Gatto ****

Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 300 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 178 140
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

7. nejlepší hotel v destinaci Toskánsko

5/ 5 2 recenzí


Remenár Jan září 2019
Pěkné. Perfektní, vstřícný personál v hotelu, bazény a vybavení skvělé , jídlo chutné (hlavně z darů moře), jen k snídani stálen to samé.... celá recenze


Jiří červenec 2017
La Buca del Gatto. Mohu jedině doporučit. Výtečná strava, personál ochotný a usměvavý. Úklid pokojů poctivý. Snad jedině moře, že je cca 10 - 15 minu... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-la-buca-del-gatto-toskansko-italie-z1178140/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.