Hotel La Noria

  Itálie, Trentino - Alto Adige, Commezzadura

Hotel La Noria

    Itálie, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Commezzadura, Marilleva / Folgarida
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Příjemný rodinný hotel leží v centru vesnice Mestriago při hlavním tahu na Marillevu 900. Od nové lanovky Daolasa je vzdálen pouhých 250 m.
Vybavení a služby: 13 pokojů, recepce, pizzerie, výtah, lyžárna, parkoviště, společenská místnost, jídelna, bar
Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek (rozkládací křesla), vlastní soc. zařízení, televize, telefon, fén, trezor
Vzdálenosti: pouze 250 m od lanovky Daolasa, 50 m od zastávky skibusu

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel La Noria ***
Vzdálenost od sjezdovky: 250 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 157 498
dnes 9–18 h

Lokalita

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.