Popis

Popis hotelu Hotel La Paül ***

Názor CK

Menší moderní hotel na břehu jezera Lago di Garda, nabízí komfortní ubytování několik minut od okouzlujícího historického města Sirmione, uprotřed nádherné přírodní scenérie největšího italského jezera Garda. V okolí velké množství cyklostezek.

Internet

WiFi zdarma v celém hotelu.

Obědy

servírované - stejná forma jako večeře

Poloha hotelu

hotel leží na přímo na břehu jezera Lago di Garda, u hotelu se nachází malá pláž. Na konci poloostrova se nachází jedno z nejkrásnějších historických měst v oblasti - Sirmione.

Povinné příplatky

pobytová taxa: cca 1,50 EUR/os./den

Poznámka

možné i zkrácené pobyty (min. 3 noci) - doporučujeme kombinované pobyty Lago di Garda s pobyty u moře.

Pro děti

dětská postýlka 12 EUR/den

Služby za poplatek

polopenze, za příplatek plná penze

Snídaně

bohatý snídaňový bufet

Stravování

snídaně, polopenze nebo plná penze za příplatek

Ubytování

hotel nabízí několik typů pokojů. pokoj superior - dvoulůžkový pokoj, klimatizace/topení, trezor, SAT/TV, telefon, WiFi, sociální zařízení, sprcha, fén. Většina pokojů s balkónem. pokoj panorama - dvoulůžový pokoj, klimatizace/topení, LCD SAT/TV, rádio, balkón s bočním výhledem na jezero, trezor, telefon, sociání zařízení, sprcha, fén, minilednička, rychlovarná konvice. Popisy dalších typů pokojů na vyžádání u prodejců - panorama deluxe, rodinný pokoj.

Večeře

servírované - výběr ze 4 prvních a 4 hlavních chodů, zeleninový bufet, dezert (v kuchyni jsou využívány lokální produkty - sladkovodní ryby z jezera, olivový olej z oblasti Lago di Garda atd.)

Vybavení hotelu

recepce, lobby, restaurace, terasa, zahrada s lehátky u břehů jezera Garda, bazén, hlídané parkoviště, možnost zapůjčení jízdních kol.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Lombardie