Hotel La Pineta

  Itálie, Kalábrie, Tropea

Hotel La Pineta

    Itálie, Kalábrie, Tropea
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Hotel La Pineta *** se nachází v blízkosti historické části letoviska Tropea a zároveň v blízkosti pláže.
Vybavení a služby:
recepce, restaurace, bar, parkování, Wi-Fi
Ubytování:
- dvoulůžkový pokoj STANDARD - možnost až 2 přistýlek, manželské lůžko, koupelna, TV SAT, telefon, sejf, mini lednička, klimatizace, balkon, Wi-Fi
Vzdálenosti:
250 m od pláže, 500 m od centra

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel La Pineta ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 350 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 308 706
dnes zavřeno

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-la-pineta-kalabrie-italie-z2308706/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Itálie - více informací