4000 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel La Quinta Park Suites ****

Středisko

Santa Ursula

Poloha

Hotel se nachází ve středisku Santa Ursula, cca 7 km od Puerto de la Cruz - od hotelu jezdí zdarma bus, cca 10x denně.

Vybavení

Hotel se skládá z hlavní budovy a 44 bungalovů, v hlavní budově se nachází: 24hod. recepce, 3 výtahy, hlavní restaurace, salónek s živou hudbou, bar u bazénu, 7 konferenčních místností, sluneční terasa s výhledem na moře, wifi zdarma na recepci, internetový koutek za poplatek, prádelna, při nástupu na ubytování si hotel blokuje deposit z platební karty cca 50EUR/osoba.

Ubytování

Dvoulůžkové suity s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny centrální klimatizací s individuální regulací, ložnice oddělena dveřmi od obývací místnosti, SAT-TV, telefon, kuchyňský kout, trezor za poplatek, koupelnou (vana, sprchový kout,fén), balkonem nebo terasou. Výhled do okolí nebo na moře za příplatek.

Stravování

All inclusive formou bufetu, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.

Sport a zábava

Dva bazény se slanou vodou,brouzdaliště pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky u bazénu zdarma, animační programy pro dospělé osoby, 2 tenisové kurty za poplatek, 2 squashové kurty za poplatek, mini golf za poplatek, stolní tenis za poplatek. SPA - vstup od 16ti let, vnitřní termální bazén, 2x jacuzzi, kadeřnictví, aerobic, posilovna, vše za poplatek.

Pláž

Veřejná pláž s černým pískem Playa Martiánez se nachází cca 7 km od hotelu v Puerto de la Cruz, na pláž jezdí zdarma bus, plážový servis za poplatek.

Upozornění

Zájezdy s odlety z Prahy jsou s česky mluvícím průvodcem. Zájezdy z Katowic nejsou doprovázeny česky mluvícím průvodcem. V místě pobytu je zajištěna asistence anglicky/polsky mluvícího delegáta.

Informace

V restauracích požadováno formální oblečení (pánové dlouhé kalhoty).

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Tenerife

Informace

časový posun: –1 hod.

měna: Euro

úřední jazyk: španělština

doba letu: cca 5 hod.

O Tenerife se mluví jako o „ostrově věčného jara“ díky jeho mírnému podnebí. Ostrov Tenerife je největším z Kanárských ostrovů. Hlavním městem je už od 19. století Santa Cruz, které je zároveň velmi důležitým přístavem. Tenerife je jako malý kontinent, má tvar trojúhelníku a díky oblastem s různými klimatickými podmínkami se na něm můžete setkat s různými rostlinami i zvířaty. Kde jinde v Atlantiku se můžete koupat v moři nebo obdivovat krásné palmy a rozkvetlé rostliny všech možných barev a ve stejném dni se koulovat v zasněžených horách?

Loro Parque – tematický přírodní park, kde spatříte na 300 druhů papoušků, gorily, jaguáry, lachtany, delfíny, tučňáky, netopýry, krokodýly, orchideje nebo cizokrajné motýly. Budete mít možnost vidět představení velryb, dravých ptáků, papoušků, lachtanů i delfínů. Je zde i mořské akvárium – možnost vidět žraloky, delfíny a spoustu druhů ryb.

Siam Park – vodní park plný bazénů a tobogánů

Pueblochico – Kanárské ostrovy v miniatuře

Národní park Caňadas del Teide – sopka a nejvyšší hora Španělska

Velbloudí safari

Puerto de la Cruz – hlavní město ostrova

Vyhlídka Los Gigantes

Uprostřed Tenerife se nachází nejvyšší hora celého Španělska Pico del Teide. Tyčí se do výšky 3718 m n. m. Hora je viditelná z kteréhokoliv místa na Tenerife, a dokonce i z okolních ostrovů. Je to dodnes činná sopka, její vrcholek bývá většinou pokryt sněhem až do pozdního jara. 200 m pod vrchol vede lanová dráha.

Sever ostrova je o něco chladnější, deštivější, ale je neuvěřitelně zelený, všude kam dohlédnete, jsou banánové plantáže, stromy a keře. Květina vánoční hvězda zde roste prakticky jako plevel.

Turistická sezóna na Tenerife je po celý rok. Nejvyšší sezóna je na Silvestra a v období karnevalu. Tenerife je na druhém místě co do velikosti karnevalů, hned po Riu de Janeiru. Podnebí je velice příjemné, celý rok jarní, přes den se teplota pohybuje mezi 25 – 29 °C, noci jsou o něco chladnější. Na Tenerife můžete strávit příjemné léto s teplotami na koupání nebo zimu, kdy se poletíte ohřát. Stabilní klimatické podmínky celý rok.

Pozn.: Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria.

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Hotely Tenerife