Hotel Labineca

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Gradac

4/5

Hotel a depandance Labineca

    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Gradac
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Tipy

slevy pro děti - hotel s bazénem přímo u pláže - služba all inclusive

Obecný popis

hotel a depandance Labineca nabízejí příjemné ubytování a službu all inclusive jen pár kroků od pláže. Ideální místo pro Vaši dovolenou.

Poloha

komplex leží přímo u pláže, v západní části města, nedaleko centra letoviska Gradac. Komplex se skládá z hlavní budovy (hotel) a několika vedlejších budov (depandance).

Vybavení

v hotelu se nachází vstupní hala s recepcí, klimatizovaná restaurace, kongresový sál, aperitiv bar, kavárna, TV místnost, směnárna, sejf, terasa. Wi-fi k dispozici (bez garance rychlosti připojení).

Ubytování

2+0 BM Comfort/Hotel, cca 22 m2 - 2lůžkový pokoj, balkon s orientací na mořskou stranu. 2+1 BM Comfort/Hotel, cca 22 m2 - 2lůžkový pokoj s možností přistýlky, balkon s orientací na mořskou stranu. 4+1 BM Comfort/Hotel cca 44 m2 - rodinný pokoj 4+1 - 2x 2lůžkový pokoj propojen dveřmi, možnost přistýlky, balkon s orientací na mořskou stranu. 2+2 BM Standart/Depandance, cca 32-35 m2 - 2lůžkový pokoj s možností 2 přistýlek, balkon s orientací na mořskou stranu. 2+2 B Standart/Depandance, cca 32-35 m2 - 2lůžkový pokoj s možností 2 přistýlek, balkon. 2+1 BM Premier/Depandance, cca 32 m2 - 2lůžkový pokoj s možností přistýlky, balkon s orientací na mořskou stranu. 4+2 Premier/Depandance, cca 65 m2 - rodinný pokoj - 2x 2lůžkový pokoj, denní místnost s rozkládací pohovkou (přistýlka pro 2 osoby), balkon s orientací na mořskou stranu. Komplex nabízí moderní klimatizované pokoje Comfort (v hlavní budově) nebo zrenovované Premier nebo Standart (ve vedlejší budově). Pokoje se sprchou, WC, SAT TV, minibarem (pouze v hotelu), telefonem, fénem, balkonem.
Možnost zapůjčení sejfu na pokoj za 3 EUR/den a miniledničky za 5 EUR/den.

Stravování

snídaně nebo polopenze (snídaně a večeře formou bufetu).
All inclusive:
snídaně, oběd a večeře formou bufetu
konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů (pivo, víno, místní alko i nealko nápoje) v all inclusive baru denně 10 - 23 hod
odpolední občerstvení 16 - 17 hod
lehké večerní občerstvení 22:30 - 23 hod

Doplňující informace

dětská postýlka: na zpětné potvrzení, za poplatek 5 EUR/den
domácí zvíře: na zpětné potvrzení, za poplatek 5 EUR/den + finální úklid 25 EUR
parkování: v blízkosti hotelu v omezeném množství, monitorované parkoviště za poplatek 10 EUR/auto/den

Sport a zábava

v hlavní sezóně animační programy, dětský klub pro děti 4-12 let, aqua aerobic, minidisco, 4x týdně hudba, pro děti Mini disco, bazén se sladkou vodou, hřiště pro míčové hry, plážový volejbal, stolní tenis, lehátka i slunečníky u venkovního bazénu zdarma v omezeném množství, dětský bazén, dětské hřiště, za poplatek tenisové kurty s večerním osvětlením, potápěčské centrum, výlety.

Pláž

oblázková, s pozvolným vstupem do moře, vhodná pro děti.
Vzdálenost od moře je cca 50 m.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: Za sluncem s.r.o., IČ 42869650.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel a depandance Labineca ***
Lokalita dle pořadatele: Makarská riviéra, Gradac

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Labineca ***
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 30 m

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 050 483
dnes 8–17 h

Hodnocení

20. nejlepší hotel v destinaci Střední Dalmácie

4/ 5 26 recenzí


Zdeněk červenec 2021
Promarneny potencial. Na první pohled vše v pořádku. Hotel však má mnoho nedostatkú které potřebují nápravu! Smrad, slaba klimatizace. Mnoho schodu! K... celá recenze


Petra červenec 2021
Skvělá rodinná dovolená. Jakožto rodina s malými dětmi, která běžně jezdí do apartmánu, kde si sami vaříme, jsme byli poprvé v hotelu s all inclusive a byl... celá recenze


Pavel K. srpen 2020
Katastrofa. Nejhorší Hotel, který jsem kdy navštívil. Ještě se mi nestalo, abychom se chodili stravovat do jiných restaurací a na kávu do kavá... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel a depandance Labineca
    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Gradac

Cena
6 475 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 050 483

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
6 475 Kč
příplatek za neobsazené lůžko/přistýlku
0
3 885 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč