50 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Laguna Beach ****

Poloha

Cca 30 km severně od Varny v letovisku Albena, 50 m od písečné pláže, přímo v centru, zastávka vláčku, který jezdí po Albeně, 100 m od hotelu. V okolí hotelu obchody, restaurace, lékárna, bankomat, nemocnice ve Varně, nový aquapark přímo na okraji Albeny.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, směnárna, výtah, trezor na recepci za poplatek, restaurace s terasou, lobby bar, konferenční sál, minimarket, vnitřní bazén, jacuzzi. V zahradě bazén, dětský bazén se skluzavkou, dětské brouzdaliště, bar u bazénu a terasa s lehátky a slunečníky zdarma, matrace a osušky za poplatek.  

Pokoje

DR: koupelna/WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, TV/sat., telefon, minilednička za poplatek a balkon nebo terasa. Velikost pokoje 22 m2. Pokoj pro 2 dospělé a 2 děti s palandou. DRP: Viz. DR, mohou však být situovány v méně příznivé poloze. Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).  

Zábava

Animační programy. Animační program Funtazie klub v období 19.6.-2.9.2019.

Stravování

Viz program all inclusive.  

Pláž

Široká písečná pláž jen přes promenádu, lehátka a slunečníky (2 + 1 ks/pokoj) zdarma. Bar na pláži.  

Program all inclusive

Snídaně formou bufetu (07.30–10.30 hod.) Oběd formou bufetu (12.30–14.30 hod.) Večeře formou bufetu (18.30–21.30 hod.) Oběd nebo večeře 2 x pobyt v 7 různých restauracích v  Albeně (např. francouzská, mexická, italská, steak house apod.), rezervace nutná, kapacitně omezeno. Snack, sendviče, zákusky, ovoce, zmrzlina (15.00–17.00 hod.) Vybrané místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00–23.00 hod.) Bar na pláži - nealkoholické a teplé nápoje (10.00-17.00 hod.)  

Sportovní nabídka

Zdarma: stolní tenis (vybavení za depozit), plážový volejbal Za poplatek: tenis, masáže, vodní sporty na pláži.

Pro děti

Brouzdaliště, bazén se skluzavkou, hřiště, dětská postýlka zdarma (na vyžádání). Animační program Funtazie klub v období v období 19.6.-2.9.2019.  

Extra služby

Animační program Funtazie klub v období 19.6.-2.9.2019. Oficiální třída: ****  

Wellnes

Klienti mohou využívat služeb wellness & spa centra u protějšího hotelu Flamingo Grand ***** (cca 150 m)

Internet

Za poplatek: WiFi v hotelu.

Platební karty

VISA, EC/MC.  

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DR): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý. Dvoulůžkový pokoj Promo (DRP): 3 dospělí / 2 dospělí  + 1 dítě / 2 dospělí / Dítě do 14 let

Doba transferu

50 min

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

18. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

27.8.2013 | Douka
Datum pobytu: červenec 2013
Žádný hit, ale ani žádná tragédie.

Nejnovější recenze

3
27.8.2013 | Douka
Datum pobytu červenec 2013
3/5 - Průměr
Žádný hit, ale ani žádná tragédie.

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.