Hotel Laurenzhof

  Rakousko, Korutany, Lendorf

2/5

Hotel Laurenzhof

  Rakousko, Bad Kleinkirchheim, Goldeck Sportberg, Korutany, Rakouská jezera, Lendorf, Millstätter See
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Umístění a vzdálenosti

Centrum: Lendorf 1 km, Vlakové nádraží: Spittal - Millstättersee 6 km, Letiště: Klagenfurt 80 km, Ledovec: Mölltal Flattach 30 km, Veřejné koupaliště / jezero: Jezero Millstätter 8 km, Lyžařská oblast / Lyžařský vlek: lyžařská oblast Goldeck Spittal 8 km, Běh na lyžích: sníh závislý na sněhu Lendorf 200 m, Skibus (další zastávka): 20 m od hotelu, Sjezdové lyžování / sjezd: Ne, 4,5 km přírodní sáňkařská dráha cca. 8 km od hotelu, vysoké nadmořské výšce ca. 25 km nebo 20 minut jízdy od hotelu.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka k dispozici jako další postel ve všech typech pokojů: kromě dvoulůžkových pokojů, vana / sprcha / WC, Župan na zapůjčení: platí se na místě Euro 5, -, balkón / terasa, Minibar: platí se na místě, , Nekuřácké pokoje.

Typy pokojů, apartmánů

3-4 lůžková koupelna / sprcha / WC / balkon, Komfort, Min. obsazenost 3 osoby, ~ 24 m2, 2 Lůžko koupelna / sprcha / WC / balkon, ~ 18 m2, 1-2 lůžka jednolůžkový / jednolůžkový s dítětem, balkon, 18 m2, 2-3 Lůžko koupelna / sprcha / WC / balkon, 22 m2.

Zahrnuto do oblasti fitness a wellness

Wellness plocha: 250 m2 Pro děti od 12 let. Pouze pod dohledem dospělých. Krytý bazén: 5 x 10 m, ~ 50 m2, finská sauna, bio sauna: bylinná sauna, infračervená kabina, relaxační místnost.

Fitness a wellness služby na místě

Solárium; Masáže,.

Stravování zahrnuto

All Inclusive light, Breakfast Buffet: S vitality roh, čerstvé ovoce, vaječné speciality, malé obědové občerstvení: podáváno v hotelu (bez obědového balíčku), odpolední čaj: s kávou a čajem od 15:00 do 16:00 hodin, večeře (4 kurzy): výběr hlavních jídel, Entrée bufet, Salátový bar, Vegetariánské menu, nealkoholické nápoje (07:00 - 21:00): Džusy, Limonády, Ledový čaj, Soda-voda, Tématické večery: několikrát týdně speciality, vánoční večeře (24.12.), silvestrovská večeře.

Zahrnuté aktivity

2 x týdenní túry s průvodcem.

Děti

Dětská židle, dětská zařízení.

Dětská zařízení za příplatek

Postýlka: Euro 7, - za den.

Domácí mazlíčci

Euro 9, - za den splatné na místě bez jídla.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

Splatné na místě

Turistický poplatek: 1,60 EUR za osobu / noc (16 let).

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Laurenzhof
  • Lokalita dle CK: Korutany
  • Místo dle CK: Lendorf

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Laurenzhof ****

Vzdálenost od sjezdovky: 6000 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 626 237
dnes 12–20 h

Hodnocení

19. nejlepší hotel v destinaci Korutany

2/ 5 5 recenzí


Renata únor 2019
Hotel Laurenzhof. Pěkný hotel, v klidném prostředí, v blízkosti opravdu nádherné lyžařské středisko Goldeck pro všechny věkové kategorie. ... celá recenze


kani leden 2019
Kani. Spokojenost... celá recenze

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Hotel Laurenzhof
  Rakousko, Bad Kleinkirchheim, Goldeck Sportberg, Korutany, Rakouská jezera, Lendorf, Millstätter See

Cena
5 033 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 626 237

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 033 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč