Hotel Lavendel

Rakousko, Korutany, Ossiach

5/5

Hotel Lavendel

  Rakousko, Korutany, Rakouská jezera, Villach, Gerlitzen, Ossiach, Ossiacher See
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Nově zrekonstruovaný rodinný hotel (2016) leží ve staré části města Ossiach s překrásným výhledem na jezero Ossiacher See a okolní hory. Hotel má vlastní pláž u jezera vyhrazenou pro své klienty. Centrum města Ossiach 1 km, jezero Ossiacher See ca 900 m.

Ubytování

Hotel nabízí standardní DBL, dále 2-4 lůžkové pokoje s koupelna/WC, balkon/terasa, sat-TV, WiFi. Na vyžádní rodinná studia (FAM) pro 2-4 osoby, 2 místnosti.

Stravování

Polopenze - snídaňový bufet, večeře menu o 3 chodech (někdy bufetová večeře, někdy grilovací večery)

Vybavení

Recepce, hotelová hala, společenská místnost, zimní zahrada, WiFi, místnost pro jízdní kola, parkoviště: zdarma, snídárna, jídelní sál, bar, terasa, louka na ležení, hřiště pro děti. Fiska sauna, odpočívárna, whirlpool.

Akce

12.05.202130.06.2021 4=3; 7=6

19.08.202109.09.2021 4=3; 7=6

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na osobu a noc s polopenzí, vstup do wellness.
  • CENA za osobu na NOC

Základní cena nezahrnuje

  • Povinný poplatek:pobytová taxa v červenci a srpnu Euro 2,50/os./den, v ostatních měsících Euro 1,50/os./den (od 16 let).
  • Domácí zvíře: Euro 15,-/den

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Lavendel
  • Lokalita dle CK: Korutany
  • Místo dle CK: Ossiachersee

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Lavendel

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 922 159
dnes 8–18 h

Hodnocení

7. nejlepší hotel v destinaci Korutany

5/ 5 2 recenzí


Monika Dvořáková červenec 2019
Recenze. Spokojenost po všech stránkách, akorát bazén vypadá, že již delší dobu není v provozu, takže není možné využívat., ale v okolí dík... celá recenze


Radek červenec 2018
Pobyt. Spokiojenost... celá recenze

Lokalita

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Hotel Lavendel
  Rakousko, Korutany, Rakouská jezera, Villach, Gerlitzen, Ossiach, Ossiacher See

Cena
5 130 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 922 159

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 130 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
300 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
232 Kč
pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč