Hotel Lido Palace

  Chorvatsko, Istrie, Rabac

CVETNI KOMPLEX - HOTEL MIMOSA - LIDO PALACE

    Chorvatsko, Istrie, Rabac
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

POLOHA: v zátoce Maslinica, 500 m od centra města Rabac.
VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: 150 m, oblázková, místy skalnatá.
BAZÉN: možnost využití: dva vnitřní bazény s mořskou vodou a sladkou vodou (zavřený v červenci a srpnu), komplex třech venkovních bazénů o rozloze 100 m2, možnost využívání lehátek do obsazení míst a slunečníky za příplatek.
SLUŽBY: snídaně a večeře formou bufetu, salátový bufet, 1 nápoj k večeři.
KLIMATIZACE: společné prostory a pokoje.
INTERNET: Wi-Fi zdarma.
PARKOVÁNÍ: zdarma.
POPIS: tři hotely Mimosa - Lido Palace, Hedera a Narcis, restaurace, aperitiv bar, kafe bar, obchod se suvenýry, supermarket, kosmetický a kadeřnický salon. Sauna, tenis, košíková, volejbal (na vyžádání, za příplatek).
POZNÁMKY: V pokojích bez balkonu (pokoje s výhledem na cestu) není možné přidat přistýlku. Od 1.6. do 6.9. animační program pro děti od 6 do 12 let. Možnosti plné penze za příplatek (oběd v jednom ze tří hotelů - Mimosa-Lido palace, Narcis nebo Hedera).

Poznámka

SLEVY: V POKOJI BMS: Dítě do 2 let ZDARMA. Dítě od 2 do 12 let na přistýlce ZDARMA. Dítě od 12 do 18 let na přistýlce 30%. Dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Základní cena zahrnuje

  • CENY JSOU ZA OSOBU V KČ/NÁSTUPY V HOTELU V SOBOTU
CENA NAVÍC ZAHRNUJE:
  • . použití lehátek u bazénu (do obsazenosti)
  • . miniklub pro děti od 6 do 12 let
  • . využití fitness
  • . živá hudba v sezóně
  • . využití kolárny (do obsazení)

Základní cena nezahrnuje

  • PŘÍPLATKY: Dětská postýlka 150 Kč/den (pouze v pokoji BMS). Za all inclusive (možné v termínu od 4.6. do 3.9.) 660 Kč/osoba/den. Možnost dokoupení autobusové dopravy. Pojištění

Informace o zájezdu

Pořadatel: RELAX ADRIATIC, s.r.o., IČ 26890267.
Název hotelu dle pořadatele: CVETNI KOMPLEX - HOTEL MIMOSA - LIDO PALACE ****
Lokalita dle pořadatele: Istrie, Rabac

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Lido Palace ****
Typ pláže: kamenitá, oblázková
Vzdálenost od pláže: 100 m
Hotel Mimosa ***
Typ pláže: kamenitá, oblázková
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 059 429
dnes 8–18 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

CVETNI KOMPLEX - HOTEL MIMOSA - LIDO PALACE
    Chorvatsko, Istrie, Rabac

Cena
17 710 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 059 429

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
17 710 Kč
příplatek za dětskou postýlku
0
1 200 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč