Hotel Livada Prestige

  Slovinsko, Pomurje, Moravske Toplice

5/5

Hotel Livada Prestige: Rekreační pobyt 3 noci

    Slovinsko, Pomurje, Slovinské termály, Moravske Toplice
Původní cena
10 020 Kč/os

Cena
6 670 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 786 534
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Luxusní Hotel Livada Prestige *****  leží v lázeňském městě Moravske Toplice. Je přímo propojen s termálním aquaparkem Terme 3000 a lázeňským centrem.  Jako jediný hotel v Evropě, poskytuje celkovou relaxaci v černé termální vodě v soukromí (ve vybraných pokojích). Dále nabízí elegantní wellness centrum se saunovým světem a fitness centrem, vnitřní i venkovní termální bazény, tři gurmánské restaurace, dva bary, moderní business centrum a bohatou nabídku rekreačních a sportovních aktivit. Hned vedle hotelu se nachází 18jamkové golfové hřiště.

Ubytování

Hotel Livada Prestige poskytuje velmi komfortní ubytování v prostorných dvoulůžkových pokojích a luxusních apartmánech. Ke standardní výbavě patří balkón s krásným výhledem do okolí, koupelna se sprchovým koutem v pokojích Economy nebo s vanou v pokojích Standard a Junior Suite, WC, bidetem a fénem, WIFI, klimatizace, LCD TV, psací stůl, telefon, trezor a minibar. V pokojích lze využít rozkládací gauč (137 x 200 cm) jako přistýlku pro další osobu.

Pokoj typu Economy (25 or 29 m2) je vybaven 150 cm širokou postelí a je vhodný pro ubytování jedné osoby. V pokojích typu Prestige Comfort (38 m2) a Junior Suite (39–49 m2) je součástí vybavení vana s možností výběru černé termální nebo obyčejné vody a oddělená koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Gastronomie

Součástí hotelové nabídky jsou tři gurmánské restaurace Livada Restaurant, Prestige Restaurant a la carte a Brasserie. Snídaně a večeře jsou servírovány v restauraci Livada. Tým zkušených kuchařů se specializuje na mezinárodní kuchyni i tradiční slovinské speciality doplněné o širokou nabídku kvalitních slovinských i zahraničních vín. Obědy si můžete vychutnat v Brasserii otevřené denně od 12:00 do 15:00 hodin. Na aperitiv, kávu nebo moučník lákají hotelové bary Aperitiv Bar Livada a Panorama Bar.  V Terme 3000 dále najdete výbornou kavárnu Café Praline, kde si můžete vychutnat místní specialitu - koláč Praliné. Pro vstup do hotelových restaurací se vyžaduje styl oblečení Smart Casual.

Hotelové vybavení

Hostům je dále k dispozici 24 hodinová recepce, 24hodinový room servis, služba praní a žehlení (za poplatek), výtah, konferenční místnost, služba hlídaní děti (za poplatek), prodej suvenýrů, kosmetika a kadeřnictví a úschovna zavazadel.

Hotelové bazény

Přímo v hotelu se nachází vnitřní termální bazén Livada 232 m ² (34 °C) a 2 venkovní termální relaxační bazény Livada s filtrovanou vodou (28 a 32 °C), 2 dětské bazény (32 °C) s filtrovanou vodou, vířivka 65 m² (34 °C) a termální bazén s  nefiltrovanou vodou (38 °C). Bazény jsou otevřeny denně od 7:00 do 21:00 hodin.

Wellness centrum

Hosté mohou využívat místní saunový svět se dvěma finskými saunami, dvěma tureckými parními lázněmi, infrared saunou a laconium. Součástí hotelové wellness nabídky je i Thermalium Wellness Centrum s nabídkou masáží a relaxačních koupelí a Livada Thai Centrum s nabídkou thajských masáží.  

Akvapark Terme 3000

Budova hotelu je propojena s termálním aquaparkem Terme 3000. Lázně Terme 3000 zahrnuji 5 000 m² vodní plochy s 22 vnitřními a venkovními bazény a toboganovou věží. Mají několik částí. Dolní část termálního parku je vhodná pro milovníky plavání a vodní zábavy. Najdete zde i dětskou část. V horní části je prostor pro relaxaci. Nachází se zde rozsáhlé wellness centrum Thermalium s nabídkou lázeňských procedur a saunový svět s finskou, tureckou a infračervenou saunou, ochlazovacím bazénkem a relaxační místnosti. Venkovní část je rájem pro milovníky adrenalinu. Vyzkoušet můžete tobogány se zvukovými a světelnými efekty, jeden z nejrychlejších adrenalinový sjezdů v Evropě s 360° otáčkou v 80 km rychlosti, sjezd po 22 metrů vysoké a velmi prudké skluzavce Kamikaze, divokou řeku, vodopády, peřeje, dětskou riviéru nebo se můžete spustit po laně a prohlédnout si bazény z výšky.

V období od října do června ve vnitřním termálním bazénu na horním patře probíhá zábavný a sportovní program.

V letních měsících animační a sportovní programy probíhají v dětském vnitřním bazénu.

Sport a rekreace

Hned vedle hotelu se nachází sportovní park s tenisovými kurty. Dále se zde nacházejí hřiště na badminton, volejbal, basketbal, handbal, fotbal a hokej. Hotel pořádá pro své hosty pravidelné túry Nordic walking. 18jamkové golfové hřiště Livada Golf Course se nachází hned vedle Akvaparku Terme 3000.

Parkování

Parkování je možné zdarma na prostorném hotelovém parkovišti.

Základní cena zahrnuje

  • 3x ubytování, 3x polopenze, volný vstup do hotelových bazénů a do hotelového saunového světa (finská sauna, turecká lázeň, bio sauna, infrared sauna, Laconium a Caldarium), volný vstup do akvaparku Terme 3000 s tobogány, ranní tělocvik a vodní aerobik 2x denně, zapůjčení županu, zapůjčení osušek u bazénu, internetové připojení WIFI, parkování

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu ve výši cca 2 € za osobu a noc, registrační poplatek 1 € za osobu a pobyt

Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu

Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Livada Prestige: Rekreační pobyt 3 noci *****
  • Lokalita dle CK: Pomurje
  • Místo dle CK: Terme 3000

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 786 534
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

7. nejlepší hotel v destinaci Pomurje

5/ 5 1 recenzí


Zuzana březen 2012
Prehliadka kúpeľov Moravské Toplice ( hotel Livada, Ajda, Termal ). Kúpele Moravske Toplice sa nachádzajú v severovýchodnej časti Slovinska, ležiac na úpätí ľavého brehu rieky Mury.... celá recenze

Slovinsko

Vyhledávaná oblast pro letní i zimní dovolenou. Země sice malá rozlohou, ale o to více rozmanitá, má co nabídnout každému návštěvníkovi. Překrásná příroda, průzračná jezera, majestátní hory, města s bohatou historií a milí hostitelé dávají příslib k nevšedním zážitkům.

Nezávazná objednávka

Hotel Livada Prestige: Rekreační pobyt 3 noci
    Slovinsko, Pomurje, Slovinské termály, Moravske Toplice

Původní cena
10 020 Kč/os

Cena
6 670 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 786 534

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
0
6 670 Kč
1. dospělá osoba na pevném lůžku
0
10 020 Kč
příplatek za dětskou postýlku
0
320 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč