20000 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Hotel Löffele ***

Výhody
 • hotel s vyhlášenou kuchyní
 • bonusová karta Nassfeld+ Card zdarma
Popis hotelu

Hotel s vyhlášenou kuchyní. Bonusová karta Nassfeld+ Card zdarma.

Poloha

klidná, centrum obce Weissbriach cca 150 m. Jezero Weissensee cca 8 km.

Vybavení

37 pokojů, vstupní hala s recepcí, společenská místnost, restaurace, bar, terasa na opalování a výtah. Louka s lehátky a slunečníky.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2E/A3E): s možností 1 přistýlky (pohovka na spaní), cca 26 m2, jsou vybaveny sat. TV, sprchou, WC. Některé pokoje s balkonem.

Jednolůžkové pokoje (A1A): vybavení jako A2E.

Rodinné pokoje (A2C/A3C/A4C): dvoulůžkové pokoje, až 2 přistýlky (přistýlka a pohovka), cca 28 m2, balkon, vybavení jako A2E.

Rodinné pokoje (A2D/A3D/A4D): dvoulůžkové pokoje, až 2 přistýlky (rozkládací pohovka), cca 33 m2, balkon, vybavení jako A2E.

Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

all inclusive. Snídaně formou bufetových stolů, polední balíček je možné sestavit u snídaně, k večeři výběr z menu o 4 chodech se saláty formou bufetu, nebo tematické bufetové stoly. 15.30-16.30 h. káva, čaj, zákusek a zmrzlina formou bufetu. 10.00-22.00 h. točené pivo, stolní vína (bíle/červené), pálenky, nealkoholické nápoje jako např. cola, sprite, fanta, jablečný, pomerančový džus, minerální voda a kávové speciality (capuccino, espresso, latte macchiato) v restauraci a na terase samoobslužně na all inclusive baru.

Sport/aktivity

zdarma: fitness, venkovní stolní tenis, jízdní kola a dětská kola (dle dostupnosti). 1x týdně turnaj ve fotbale. Za poplatek: jízdárna (cca 14 km).

Internet

WiFi v celém hotelu zdarma.

Wellness

zdarma: sauna s odpočinkovou místností a parní lázní (16.00-19.00 h.). Za poplatek: solárium, masáže.

Děti

dětský koutek, velké dětské hřiště se skákacím hradem, trampolína, pískoviště, houpačky. 1x týdně návštěva statku (krmení zvířat). Výbavy pro batolata (dětská chůvička, ohřívač lahví). Dětská postýlka do 2 let zdarma, maximální počet nesmí být překročen.

Další výhody

31.5.-6.9. denně vstup do veřejného, vyhřívaného bazénu s obří skluzavkou a skákacím hradem pro děti (vzdálený cca 150 m). Nassfeld+ Card zdarma: využití lanovek, downhill stezka pro horská kola, vstup do přírodního koupaliště Vorderberg, túry s průvodcem, program pro děti a mladistvé, vstup do Gaitalerského muzea a mnoho dalších výhod a slev.

Info (vlastní dopravou)

parkování: pakoviště zdarma; domácí zvíře: cca 15 €/den; lázeňská taxa: cca 2,50 €/den/os. od 17 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Korutany

 • rozloha: 84 000 km2
 • časový posun: 0 hod.
 • měna: Euro
 • úřední jazyk: němčina
 • Doporučujeme

 • olympijské centrum Innsbruck
 • vyhlídku Pět prstů na Dachsteinu
 • alpskou panoramatickou silnici Grossglocknerstrasse
 • soustavu přehradních jezer v Kaprunu
 • solná města
 • Oblíbená oblast, vhodná pro všechny věkové kategorie i pro rodiny s dětmi. Teplá jezera (Klopeiner See, Wörther See, Faakersee) ke koupání, křišťálové řeky a zdravé termální prameny. Navštivte lázně Loipersdorf a jejich termální koupele v kraji štýrských vinic nedaleko hranic s Maďarskem. Koupání v jezeře Ossiach, možné výlety do Itálie a Slovinska.

  Salzkammergut

  Klidná, zasněná oblast, jejíž kouzlo oslovilo známé skladatele, malíře a básníky. Hallstatt: vděčí svému založení dolování soli. Když prastaří obyvatelé před 7000 lety začali dolovat bílé zlato, nikdo netušil, že se malé místo stane kmotrem celé epochy lidstva nazvané Halštattská doba (800–400 př. n. l.). Fuschl am See: průzračné jezero, idylické místo s jezerní promenádou. St. Wolfgang: nejkrásnější a nejzajímavější město v Solné Komoře, známé z filmů. V jeskyních možné absolvovat dobrodružnou prohlídku.

  Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour

  Rakousko

  Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.