200 m od pláže | Typ pláže: molo, písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Longoza **

Pro rodiny
  • krátká doba transferu (40 minut)
  • pozvolný vstup do moře
  • rodinné pokoje
  • samostatný dětský bazén
  • dětské hřiště a herna
  • dětská diskotéka
  • dětské židličky v restauraci
  • dětské postýlky (za poplatek na vyžádání)
  • zmrzlina pro děti
  • miniklub (od 4 do 12 let)
Poloha

hotel leží v jižní části Slunečního pobřeží. Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je dostupná přes silnici po cca 200 m. Centrum letoviska cca 2 km. Obchody, bary a restaurace v bezprostřední blízkosti hotelu.

Vybavení

hotel s celkem 167 pokoji v 7 různých 2-5 podlažních budovách disponuje přijímacím prostorem s recepcí a trezory k pronajmutí, společenským prostorem s TV koutkem, restaurací s terasou, pivnicí s terasou, internetovým koutkem (za poplatek), kadeřnictvím, kioskem. Ve venkovním areálu naleznete bazén s přístupem do samostatného dětského bazénu,opalovací terasu a opalovací loučku. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): klimatizace, posezení, telefon, satelitní TV, chladnička, fén, sprcha, WC a balkon. Joker pokoje(2S): disponují stejným vybavením jako 1A/2A/3A. Rodinné pokoje (2D/3D): 2 dvoulůžkové pokoje s propojovacími dveřmi, 1 koupelna, klimatizace, telefon, satelitní TV, chladnička, fén, sprcha, WC, balkon. Apartmány (2C/3C/4C): obývací ložnice a 2 samostatné ložnice, odděleny posuvnými dveřmi. Klimatizace, telefon, satelitní TV, chladnička, fén, sprcha, WC, balkon.

Stravování

all inclusive.

Sport a jiné aktivity

fitness. Za poplatek: biliár, stolní tenis.

Wellness

za poplatek: masáže. Zábava: zábavní program. Taneční večery a herní show.

All inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bohatých bufetových stolů. Odpoledne od 16:00 hod. do 17:00 hod. káva, čaj, zákusky, pečivo, zmrzlina a ovoce. V průběhu stravování od 11:00 hod. 2A, 3C, 3D, 4C - 1 dítě (do 13 let) 100% sleva na ubytování a stravu. 2C, 2D - 2 až 3 děti (do 13 let) 100% sleva na ubytování a stravu. 1A - 1. dítě (do 13 let) 50% sleva na ubytování a stravu, 2. dítě (do 13 let) 100% sleva na ubytování a stravu.místní nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (pivo, víno nebo brandy).

Bulharsko

Dovolená v Bulharsku patřila vždy k těm nejvíce populárním, nyní po několika letech turisté znovu objevují tuto slovanskou zemi s balkánskými kořeny. Vracejí se i ti, kteří zde byli v minulosti, aby znovu objevili kouzlo dlouhých černomořských písčitých pláží a zároveň ochutnali znovu výtečnou bulharskou kuchyni v doprovodu tradičního folklóru. Letoviska se nyní rozšiřují, což se děje ve velké míře v souvislosti s novým rozvojem jednotlivých letovisek a i díky finanční podpoře bulharské vlády. Nově budované komplexy a hotely odpovídají již zcela evropským standardům a naznačují cestu, po které se Bulharsko vydalo na cestě již v rámci Evropské Unie.

Nadále jsou však stále oblíbené rodinné vilky a penziony, schované někdy mezi luxusními komplexy, ale někdy posazené v krásném, ještě nenarušeném prostředí menších vesniček. Bulharské pláže jsou čisté a jemný písek garantuje skvělou dovolenou. Pozvolný vstup do moře usnadňuje dovolenou rodinám s dětmi. Rozhodně si nenechte ujít bulharskou kuchyni, která se zakládá na pokrmech v kombinaci zeleniny a sýra.

Popis byl převzat z katalogu CK FIRO-tour

» předpověď počasí Bulharsko

Hotely Slunečné pobřeží