100 m od pláže | Typ pláže: špatný přístup, písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Luar ***

Popis hotelu

Hotel umístěný na krásném místě. Na útesu nad pláží Three Castles s výhledem na zátoky Lagos a Ponta da Piedade. V blízkosti centra letoviska.

Poloha

klidná, na západ od Praia da Rocha ve městě Portimao, centrum vzdáleno cca 500 m. Restaurace, bary a obchody se nachází cca 100 m od hotelu. Nejbližší golfové hřiště cca 2 km. Letiště Faro cca 65 km.

Pláž

veřejná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 50 m od hotelu, přes pobřežní ulici.

Vybavení

hotel disponuje celkem 140 pokoji v sedmipatrové budově s výtahy. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, snídaňovou místnost, TV místnost, hernu, bar, restauraci a prádelnu (za poplatek). V udržované zahradě se nachází sladkovodní bazén, oddělený dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1B/A2B): vybavené koupelnou s vanou, WC, klimatizací, telefonem (za poplatek), sat. TV, minibarem, trezorem (za poplatek) a balkonem (nelze rezervovat 1.11.2017-28.2.2018).Dvoulůžkové pokoje (A2A): bočním výhledem na moře, jinak jako A2B.Rodinné pokoje (A2C/A3C): navíc ložnice, balkon, s výhledem na moře, jinak se stejným vybavením jako pokoje A2B,.

Stravování

snídaně nebo polopenze (polopenze nelze objednat 1.11.2017 - 28.2.2018). Snídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze navíc večeře formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

stolní tenis (zdarma v zimním období, v letním za poplatek). Za poplatek: biliár, půjčovna horských kol, snooker, herna. Večerní animace v letních měsících.

Internet

WiFi ve vybraných veřejných prostorách zdarma.

Děti

dětské postýlky, dětské židličky, samostatný dětský bazén. Za poplatek: možnost hlídání dětí.

Info

tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta; místní kategorie: 3;
platba kartou: VISA, MasterCard

Upozornění

na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem 'YCZE'. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

8. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

28.6.2016 | Jiřina
Datum pobytu: 1.6.2016
Moc se nám líbilo!!

Nejnovější recenze

5
28.6.2016 | Jiřina
Datum pobytu 1.6.2016
5/5 - Úžasné
Moc se nám líbilo!!

Portugalsko

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Hotely Algarve