Hotel Lukashansl

  Rakousko, Salcbursko, Bruck an der Grossglocknerstrasse

4/5

Hotel***, Villa*** a Penzion** Lukashansl

  Rakousko, Kaprun / Zell am See, Rakouská jezera, Rakouské ledovce, Salcbursko, Zell am See, Bruck an der Grossglocknerstrasse, Kitzsteinhorn Gletscher (ledovec), Maiskogel, Schmittenhöhe, Zeller See
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

příjemný rodinný hotel a levnější kategorie penzion se nacházejí v městečku Bruck an der Grossglocknerstrasse, nedaleko ledovce Kitzsteinhorn, Kaprunu a Zell am See. Centrum Brucku cca 100 m (penzion 200 m), centrum Zell am See 6 km.Zastávka skibusu: před hotelem.Lyžařské areály: 3,5 km Zell am See Areitbahn, 7-9 km Kaprun, 13 km ledovec Kitzsteinhorn.

Ubytování

80 pokojů, hl. budova hotelu 3*, vila 3* (150 m od hotelu) a penzion 2* (150-300 m od hl. budovy, 37 pokojů). Část 3* (Hotel a vila): pokoje s koupelnou a WC, TV, většinou s balkonem, možnost 1-2 přistýlek. Hotel při rozdělování pokojů nerozlišuje mezi hotelem a vilou, je to stejná kategorie 3*.Část 2* (Penzion): účelně zařízené pokoje s koupelnou a WC, pro nenáročné osoby.

Stravování

polopenze – bufetová snídaně, večeře formou menu (pro všechny klienty se večeře podává vždy v hl. budově hotelu, snídaně se podává dle počtu klientů v dané budově).

Vybavení

v hotelu je recepce, restaurace, bar, wellness se saunou, párou a whirpoolem, WiFi, společenská místnost, dětský koutek, lyžárna, výtah, parkoviště.

Základní cena zahrnuje

ubytování za osobu s polopenzí, pobytová taxa. Zdarma vstup do wellness (i hosté vily a penzionu).

Základní cena nezahrnuje

Povinný příplatek: jednolůžkový pokoj +400 Kč/ noc. Domácí zvířata: malých rozměrů povolena za příplatek.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel***, Villa*** a Penzion** Lukashansl
  • Lokalita dle CK: Salcbursko
  • Místo dle CK: Bruck

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Lukashansl ***
Vzdálenost od sjezdovky: 4000 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 667 004
dnes 7.30–16 h

Hodnocení

31. nejlepší hotel v destinaci Salcbursko

4/ 5 4 recenzí


Jana Subrtovai březen 2019
Skvělé!. Příjemny rodinny penzion, cisty, utulny, s vynikajici kuchyni! ... celá recenze


Jiřina březen 2017
Dobré. Celkem slušné ubytování.... celá recenze


Petr prosinec 2015
Alpy bez sněhu. Gasthof Lukashansl je velký ubytovací komplex dvou objektů. Původní, útulný starý Gasthof a ubytovací přístavba. Celkový dojem je ... celá recenze

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Hotel***, Villa*** a Penzion** Lukashansl
  Rakousko, Kaprun / Zell am See, Rakouská jezera, Rakouské ledovce, Salcbursko, Zell am See, Bruck an der Grossglocknerstrasse, Kitzsteinhorn Gletscher (ledovec), Maiskogel, Schmittenhöhe, Zeller See

Cena
10 570 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 667 004

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
10 570 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč