Přímo u pláže | Typ pláže: molo, písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Luxor&cairo ****

Poloha:

luxusní hotel s bazénem s mořskou vodou a s vířivkou se nachází v centru Lido di Jesola,, několik málo kroků od pěší promenády přímo na písečné pláži, v blízkosti nákupní možnosti, bary, restaurace.

Vybavení hotelu:

recepce, bar, restaurace, bazén s mořskou vodou a vířivkou, wellness (za příplatek), fitness centrum, solární terasa, zahrada, soukromá pláž, výtah, klimatizace, dětský koutek, soukromé parkoviště s krytým stáním (omezená kapacita), možnost zapůjčení kol.

Ubytování:

standardně zařízené 2- lůžkové pokoje s možností přistýlky (na vyžádání) s bočním nebo přímým výhledem na moře, vlastní soc. zařízení, SAT/TV, rádio, fén, telefon, trezor, minibar, klimatizace.

Stravování:

polopenze (snídaně formou bufetu, servírovaná večeře). Možnost dokoupení plné penze.

Pláž:

písečná pláž s pozvolným vstupem přímo u hotelu, plážový servis v ceně (1 slunečník a 2 křesla/pokoj).

Sport a zábava:

bazén, wellness, fitness, kola, zábava v rámci Lido di Jesolo - diskotéka, bary, aquapark Aqualandia, minigolf, tenis, výlety na kole. Individuálně výlety do okolí - Benátky, Caorle, Padova, Verona.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Benátsko