Hotel Maestral

  Chorvatsko, Istrie, Novigrad

Hotel Aminess Maestral

    Chorvatsko, Istrie, Novigrad, Novigrad
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel Aminess Maestral se nachází přímo u moře v příjemné atmosféře okolních lesů a přírody. Nachází se pouhých 10 minut pěšky od městečka Novigrad. Centrum 800 m, obchody 50 m, pláž a moře 100 m, golfové hřiště Umag-Savudria 20 km, Aquapark Istralandia 12 km, Poreč 15 km, Rovinj 40km.A

Ubytování

Vana nebo sprcha/WC, fén, někde balkon/terasa, klimatizace, minibar za poplatek, telefon, SAT-TV, WIFI, trezor,
A: 2 - 3 lůžkový pokoj Standard s výhledem do Parku (18 m2)
B: 2 - 3 lůžkový pokoj Standard s balkónem k moři (18 m2)
C: 2 - 3 lůžkový pokoj Standard s balkónem do parku(18m2)
D: 2 lůžkový pokoj Economy16m2)

Vybavení

Recepce, úschovna zavazadel, lobby, televizní místnost, WIFI, místnost na kola zdarma, výtah, parkoviště, jídelna, bufetová restaurace, á-la-carte restaurace s terasou, aperitivbar, bar u bazénu, terasa, lehátka a slunečníky zdarma u bazénu, na pláži za poplatek, konferenční místnost pro 80 osob a druhá pro 180 osob, klimatizace, kadeřník, suvenýry. Vše pro děti.

Aktivity

Wellness: asi 2500 m2 - krytý bazén s mořskou vodou 25 x 12 m, vířivka, otevřený bazén se sladkou vodou 200 m2, lehátka a slunečníky u bazénu

Za příplatek: wellnesscentrum - parní lázeň, solárium, ledová fontána, vířivka, Finská sauna, Turecká sauna, biosauna, místnost klidu, centrum krásy, masáže. lehátka a slunečníky na pláži

Za příplatek: v blízkosti tenisová hřiště, fotbalová hřiště, basketbalové hřiště, beach volejbal, minigolf, šlapadla, kajak, aquapark, vše pro cyklistiku.

V ceně: 1 x vstup do wellnesscentra na 3 hod. pro dospělého + 1 x voucher na 10% do beautycentra

Slevy

osoby na 3. lůžku do 7 let 100%, 7 - 14 let 50%, nad 14 let 20%
!!v termínech 16.05. - 22.05. + 06.06. - 19.06. + 28.08. - 04.09. + 30.09. - 14.11 do 14 let 100%, nad 14 let 20%

Pobyt

4 noci 31.07. - 22.08.2021

Základní cena zahrnuje

  • za osobu na 1 noc s polopenzí, Ceny za osobu

Základní cena nezahrnuje

  • Pobytová taxa dle vyhlášky města, wellnesscentrum 20,- EUR/os./den

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tempo Tours, IČ: 25147111. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Aminess Maestral ****
  • Lokalita dle CK: Istrie
  • Místo dle CK: Novigrad

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Maestral ****
Typ pláže: kamenitá, oblázková
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 836 490
dnes 7.30–18 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel Aminess Maestral
    Chorvatsko, Istrie, Novigrad, Novigrad

Cena
13 895 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 836 490

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
13 895 Kč

Pojištění

komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč