Hotel Magdalena Grand Beach Resort

  Trinidad a Tobago, Tobago, Little Rockly Bay

5/5

Magdalena Grand Beach Resort

    Trinidad a Tobago, Tobago, Little Rockly Bay
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Fantastická poloha v těsné blízkosti golfového hřiště!

Přehled

pro milovníky golfu všechny pokoje s výhledem na moře možnost příplatku na ALL INCLUSIVE ideální podmínky pro šnorchlování a potápění Wi-fi internet zdarma

Poloha

cca 15 minut jízdy z letiště přímo u dlouhé písečné pláže

Poloha

Tobago, na obrovském pozemku přímo u nádherné dlouhé písečné pláže, v těsném sousedství mistrovského 18ti jamkového golfového hřiště Tobago Plantations Golf Club. Vzdálenost od letiště cca 15 minut jízdy, od hlavního města Scarborough cca 5 minut jízdy.

Vybavení resortu

178 prostorných pokojů a 22 suite o 1-2 ložnicích, všechny pokoje a suite s výhledem na moře. 7 restaurací a barů, 3 bazény (jeden z nich pouze pro dospělé), SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kite-surfing, vodní lyže, kajaky, tenis, volejbal, plážový volejbal, jízda na koni, golf, driving range, stolní tenis, animační programy, boutique, dětský klub, business centrum, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, půjčovna kol zdarma.

Vybavení pokoje

Standard pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, žehlička s žehlicím prknem, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost přistýlky.

Pojmenování zařizení

Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo ALL INCLUSIVE.ALL INCLUSIVE zahrnuje:* snídaně formou bufetu v Pembois Restaurant and Terrace* obědy á la carte v Salaka Grill nebo BBQ obědy v Pembois Restaurant and Terrace* večeře formou bufetu v Pembois Restaurant and Terrace nebo á la carte v Salaka Grill, ve Psion restaurantu Kali´na nebo v Robinson Crusoe Pub* odpolední čaj* neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů* neomezenou konzumaci alkoholických nápojů místní výroby, ale i mezinárodní značky lihovin* neomezené množství koktejlů, víno po skleničkách, pivo* shuttle service do Pigeon Point Herritage Parku (kromě vstupného)* fitness, sauna, tenis, jízdní kola* sleva na green fee v Tibago Plantation Course* animační programy** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace

Názor CK

Fantastická poloha v těsné blízkosti golfového hřiště!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve suite.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Tobago - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Magdalena Grand Beach Resort ****
  • Lokalita dle CK: Trinidad
  • Místo dle CK: Tobago

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Magdalena Grand Beach Resort *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 649 003
dnes zavřeno

Hodnocení

2. nejlepší hotel v destinaci Tobago

5/ 5 1 recenzí


Stepan duben 2015
Hotel Magdalena Grand Beach Resort. Dovolená perfektní.... celá recenze

Nezávazná objednávka

Magdalena Grand Beach Resort
    Trinidad a Tobago, Tobago, Little Rockly Bay

Cena
48 790 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 649 003

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
48 790 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
15 400 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
760 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
410 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
1 300 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 9 dní
0
1 Kč