400 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel Magnolia ****

Popis hotelu

Menší hotel nedaleko pláže s pozvolným vstupem do moře. K dispozici bazén se skluzavkami. All inclusive program až do 24:00 h.

Poloha

centrum letoviska Alanya cca 22 km. Spojení minibusy (dolmus). Letiště Antalya cca 108 km.

Pláž

cca 500 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Osušky nejsou k dispozici.

Vybavení

83 pokojů na 6 podlaží. K vybavení patří přijímací hala s recepcí a koutek s TV, výtah, restaurace, bary a obchody. Ve venkovním areálu se nachází bazén se 2 skluzavkami a snack bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky nejsou k dispozici.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2B): cca 24 m2, sprcha, WC, fén, telefon, satelitní TV, minibar (za poplatek), trezor k pronajmutí (cca 3 €/den), klimatizace, balkon. Rodinné pokoje (A2A/A3A/A4A): cca 35 m2, 2 pokoje (obývací ložnice a ložnice, klimatizace v jedné místnost, jinak jako A2B. Joker pokoje (A2S) výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 24.00 h. Odpoledne snacky, káva, čaj a zákusky. Půlnoční polévka. A-la-carte servis za poplatek v hlavní restauraci.

Sport/aktivity

zdarma: biliár, stolní tenis, fitness, aerobic. Decentní večerní animační program. Za poplatek vodní sporty na pláži.

Internet

WiFi za poplatek.

Wellness

zdarma: hammam. Za poplatek: sauna a masáže.

Děti

miniklub (od 4 do 12 let), dětské hřiště, vestavěný dětský bazén, dětská animace, playstation (za poplatek), dětské bazény, 2 skluzavky (v určité hodiny), dětské hřiště, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma), dětské židličky v restauraci.

Info

služby delegáta: prostřednictvím connected service;
místní kategorie: 4;
platba kartou: VISA.

Ušetřete

• 45% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.01.2017, 25% sleva při rezervaci 28.02.2017, 15% sleva při rezervaci 30.04.2017• Joker pokoje

Dětská sleva

A2A - 1 - 3 děti (2 - 14,99 let) 1. - 2. dítě (2 - 6,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu, 3. dítě (2 - 6,99 let) 50% sleva na ubytování a stravu), 1- 3 děti (7 - 14,99 let) 50% sleva z ceny ubytování.

Zobrazené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v akčních nabídkách

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

4 uživatelů

Pořadí

99. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

13.6.2016 | wvac
Datum pobytu: červen 2016
Poměr cena / kvalita na výbornou. Příště, pokud bude možnost jet za ty samé peníze, neváhám ani chvíli.

Nejnovější recenze

5
14.8.2015 | adas
Datum pobytu srpen 2015
5/5 - Úžasné
Až na prvotní problémy s ubytováním skvěle vydařená dovolená.Nejprve jsem se do Turecka bála jet.(teroristické útoky....) Ale nakonec jsem si připadala bezpečně.
1
15.7.2014 | Pavel
Datum pobytu červenec 2014
1/5 - Nic moc
Rozhodně nikomu nedoporučuji z důvodu okradení recepčním s nímž nebyla žádná domluva ani ve spolupráci s delegátkou! Nerozumí anglicky. Protěžují jen německou klientelu.
5
11.8.2013 | JZ
Datum pobytu červenec 2013
5/5 - Úžasné
Hotel je vhodný hlavně pro rodiny s dětmi, které si to tu užijí. Bez allin služeb by to tu ale asi nešlo.

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Alanya