Hotel Marco Polo

  Chorvatsko, Korčula, Korčula - město

Hotel Marco Polo

    Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Korčula, Korčula - město
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Tipy

- po rekonstrukci - venkovní bazén, dětský bazén - akce 7=6, slevy za včasný nákup

Poloha

v klidné zátoce nedaleko centra města.

Vzdálenost od centra

cca 400 m.

Vybavení

recepce, restaurace, bar, obchod, směnárna.

Internet

na recepci - za poplatek.

Parkování

zdarma v okolí hotelu.

Ubytování

renovované 2lůžkové pokoje s klimatizací, SAT TV, minibarem, sejfem, telefonem, sprchou, WC, fénem. Pokoje Standart (cca 14 m2) bez možnosti přistýlky. Pokoje Superior (cca 17 m2) jsou větší s možností přistýlky, pokoje Junior Suite (cca 25 m2) s možností až 2 přistýlek. Pokoje jsou bez balkonu a hosté mohou volit mezi výhledem do vnitrozemí (SWC) nebo na moře (SWCM).

Dětská postýlka

na zpětné potvrzení z hotelu, za poplatek cca 5 EUR/den.

Domácí zvíře

ne.

Stravování

polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu.

Pláž

oblázková, místy kamenitá.

Vzdálenost od pláže

cca 70 m.

Sport a zábava

vnitřní bazén, venkovní bazén, dětský bazén, minigolf, wellness centrum, fitness, lehátk a slunečníky u bazénu zdarma (v omezeném množství), vodní sporty na pláži, pronájem jízdních kol.

Proč právě sem?

Rekonstruovaný hotel nedaleko pláže je vhodný pro klidnou dovolenou.

Příjezd a délka pobytu

denně, minimálně 5 nocí, příp. 3 noci v okrajových sezónách..

Slevy za včasnou objednávku

až 15% do 28.2.

Za příplatek

možnost dokoupení cestovního pojištění od 24 Kč/os./den.

Povinné poplatky na místě

pobytová taxa je již zahrnuta v ceně.

Doprava na Jadran

individuální.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Marco Polo ****
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 764 594
dnes zavřeno

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.