Hotel Marinella

  Itálie, Emilia Romagna, Miramare

1/5

Hotel Marinella

    Itálie, Emilia Romagna, Miramare, Rimini
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Rimini je velmi živé středisko Adriatické riviéry, nabízí množství sportovních, kulturních, nákupních a relaxačních aktivit. 15 km jižně od Rimini, u Riccione, je největší italský aquapark Acquafan, 40 km severně u Raveny je největší italský zábavní park Mirabilandia. V Rimini navštívíte historické centrum, delfinárium, Itálii v miniatuře, nabízí se výlet do San Marina aj. Hotel má vynikající pozici, stojí nedaleko od pláže a v blízkosti obchodů, barů a restaurací. Svým vybavením je hotel vhodný pro nenáročnou klientelu. Součástí hotelu je recepce s trezory, úschovna zavazadel, hala s TV, výtah, bar a restaurace. Klimatizace a Wi-Fi je k dispozici ve společných prostorách.

Pláž

cca 100 m, písečná s pozvolným vstupem do moře (udávaná vzdálenost je k nejbližší pláži, která bývá zpoplatněna)

Strava

možnost snídaně, polopenze (snídaně bufetová, večeře výběr z menu + zeleninový bufet)

Typ ubytování

2-4lůžkové pokoje, vícelůžkové s palandou, TV/SAT, wifi, fén,telefon, koupelna/wc, klimatizace, balkon

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Marinella ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 528 229
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

11. nejlepší hotel v destinaci Emilia Romagna

1/ 5 1 recenzí


KatyVes1 červenec 2016
Hotel Marinella (Itálie-Emilia Romnga-Miramare). Už po příjezdu nám řekla uklízečka,že ubytování bude po dvanácté hodině,to jsme brali,ale na recepci nikdo nebyl.Když jsme přišli ... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-marinella-emilia-romagna-italie-z1528229/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.