| Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Marlin ****

POPIS

Hotel nabízí recepci, hlavní restauraci, dva bary, venkovní bazén, dětská sekce v bazénu, půjčovna motorových vozidel, svoz do centra města, směnárna, wifi internetové připojení

STRUČNÉ INFORMACE

Vzdálenost od letiště: 30 km  Nejbližší město: Sluneční pobřeží (2 km) Typ pláže: písčitá Vzdálenost od pláže: u hotelu

POLOHA

2 km od centra Slunečného pobřeží, 30 km od letiště Burgas

PLÁŽ

veřejná písčitá pláž u hotelu, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, u bazénu zdarma

UBYTOVÁNÍ (standardní pokoj)*

Balkón, klimatizace, TV, lednice, telefon, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů, k zapůjčení žehlička * CK upozorňuje, že každý hotel nabízí ubytování v několika kategoriích pokojů, které se vzájemně liší vybavením, polohou, standardem, cenou atd. Popisky pokojů se týkají pokojů typu standard, pokud tomu není uvedeno jinak. Pro detailní popisek a cenovou kalkulaci jednotlivých typů pokojů, se obraťte přímo na naši CK nebo Vašeho prodejce.

STRAVA

All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou otevřeného bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje zdarma

SPORT A ZÁBAVA

Bazén, půjčovna motorových vozidel

SLUŽBY ZA POPLATEK

Půjčovna motorových vozidel, trezor na pokoji

PRO DĚTI

dětská sekce v bazénu, dětské hřiště, dětské postýlky, dětské židličky v restauraci

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Hotely Slunečné pobřeží