Popis

Popis hotelu Hotel Matemo Island *****

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Odlet z Prahy, případně transfer na letiště v Johannesburgu (v případě prodloužení) a odlet do města Pemba v severovýchodní části Mosambiku s mezipřistáním v Johannesburgu v JAR či Dar es Salaamu v Tanzanii.

2. den PŘÍLET DO MOSAMBIKU

Po příletu do Pemba následuje transfer (v případě ostrova Matemo a Medjumbe jde o transfer letecký) do vybraného hotelového resortu. Ubytování a nocleh.

3. - 8. den POBYT

Pobyt v hotelovém resortu dle vlastního výběru. Možnost fakultativních výle tů a nejrůznějších sportovních či relaxačních aktivit. Doporučujeme okusit neopakovatelné potápění s výstrojí mezi poklady korálových atolů či jen prosté a nenáročné šnorchlování v průzračných vodách Indického oceánu či jinou aktivitu - kupříkladu surfing, parasailing, vodní lyžování či možnost zúčastnit se autentického lovu nesmírně bojovných, avšak zároveň i velmi chutných merlinů.

9. den ODLET Z MOSAMBIKU

Transfer na letiště v Pemba - opět buď pozemní nebo letecký a odlet do Prahy.

10. den PŘÍLET DO PRAHY

Přílet na letiště v Praze-Ruzyni

Pobyt v Mosambiku lze kombinovat se zájezdy EXO 400 a 405 do JAR.
Popis hotelu Matemo Island 5*
Popis

ostrov (8 x 3 km), který je zároveň resortem, leží v souostroví Quirimbas u severního pobřeží Mosambiku

Hotel

restaurace s terasou, bar, čítárna, bazén, sportovní prostory

Vybavení pokojů

mimo jiné 24 bungalovů (tzv. Chalet) max. 10 m od pláže, koupelna (vana s výhledem na moře), venkovní sprcha, veranda, houpací síť, moskytiéra, klimatizace, minibar, satelitní TV, vysoušeč vlasů, trezor, kávovar

Aktivity

rybolov, potápění, šnorchlování, vodní lyžování, kajaky, plážové hry (volejbal), výlety po okolí, plavby na plachetnicích

Děti vítány. Ubytování dítěte do 3 let možné v pokoji s rodiči. U starších dětí doporučujeme propojené bungalovy.

Hotely Mosambik