Hotel Medena

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Trogir

4/5

Hotel MEDENA

    Chorvatsko, Střední Dalmácie, Trogir, Trogir
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

POLOHA: 5 km od Trogiru, na pahorku mezi borovicemi.
VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: 150 m, oblázková, místy kamenitá.
BAZÉN: ne.
SLUŽBY: snídaně a večeře formou bufetu, salátový bufet.
KLIMATIZACE: ano.
INTERNET: Wi-Fi na recepci a na pokojích zdarma.
PARKOVÁNÍ: zdarma.
POPIS: recepce, restaurace, aperitiv bar, restaurace na pláži, prodejna suvenýrů, výtah, kadeřnictví, diskotéka, taneční hudba, animace (od 15.6. do 15.9.), fotbal, basketbal, volejbal, tenis, minigolf, stolní tenis, plážový volejbal, kuželky, půjčovna šlapadel a motorových člunů. Hotel nabízí wellness služby a kongresový program.

Poznámka

SLEVA: Dítě do 7 let bez lůžka ZDARMA. Dítě do 7 let na základním lůžku 50%. Dítě od 7 do 14 let na základním lůžku 30%. Dítě od 3 do 7 let na přistýlce 60% (na vyžádání). Dítě od 7 do 14 let na přistýlce 50% (na vyžádání). Dospělá osoba na přistýlce 20% (na vyžádání).

Základní cena zahrnuje

CENY JSOU ZA OSOBU V KČ/ NÁSTUPY V HOTELU KAŽDÝ DEN

Základní cena nezahrnuje

PŘÍPLATKY: Oběd 390 Kč/osoba/den. Dětská postýlka 60 Kč/den. Single use 50%. Za pobyt kratší než minimální pobyt nocí 30%. Možnost dokoupení autobusové dopravy. Pojištění .

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Relax Adriatic, IČ: 26890267. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel MEDENA ***
  • Lokalita dle CK: Severní Dalmácie
  • Místo dle CK: Trogir

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Medena
Typ pláže:
Vzdálenost od pláže: 150 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 623 259
dnes zavřeno

Hodnocení

25. nejlepší hotel v destinaci Střední Dalmácie

4/ 5 3 recenzí


veverka červenec 2019
Hodnocení veverky. dovolená super, jediné co mě nemile překvapilo byla koupelna. Byla tam bohužel plíseň kolem vany!!!!!!!!!... celá recenze


Fedir Rosko červenec 2019
Roško. Zajezdy cz poslaly hezké foto ubytováni, realita byla ovšem jiná. Dostalysme pokoj kde byly vytrhane zásuvky a hodně smradlava kou... celá recenze


Aix červen 2019
Hotel Medena. Hotel čistý, pokoje klimatizované (kromě chodeb), jídlo výborné, velký výběr, skvělé zákusky (chyběla zmrzlina a pizza). Obsluha p... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel MEDENA
    Chorvatsko, Střední Dalmácie, Trogir, Trogir

Původní cena
14 880 Kč/os

Cena
11 760 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 623 259

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
11 760 Kč
příplatek za dětskou postýlku
0
480 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč