Popis

Popis hotelu Hotel Mercure Secession Wien ****

Poloha

Standardní 4* hotel je umístěný v srdci historického centra města v pěší vzdálenosti od nejslavnějších památek města. Hotel byl kompletně renovovaný v roce 2005 k oslavě své 100 leté existence. Vybavení kombinuje klasický vídeňský styl a moderní komfort.

Ubytování

pohodlné nekuřácké pokoje s vlastní koupelnou (televizor, fén, minibar, rádio, klimatizace, Wi-fi, trezor, příslušenství pro přípravu čaje a kávy)

Vybavení a služby

Soukromé parkoviště (poplatek 21 EUR/den, nutná rezervace předem), restaurace, bar, 24hodinová recepce, úschovna zavazadel

Program

Klienti si pro rychlou orientaci a pohodlnou přepravu u nás rádi objednávají: Jízdenky ? Jízdenka z Prahy/Brna a zpět – CA, bus nebo vlak. ? Vyhlídkový autobus - jízdenka na 24 h, nástup/výstup na kterékoliv ze zastávek, audioprůvodce ve světových jazycích. ? Jízdenka na tramvaj Vienna Ring Tram – každých 30 minut, denně, audioprůvodce ve světových jazycích. ? Vienna Pass – na 1 nebo 2 dny - více než 60 atraktivit a památek města. U některých památek zahrnuje také přednostní vstup bez čekání ve frontě, vyhlídkový autobus. Vstupenky ? Madame Tussaud’s – muzeum, kde můžete vidět voskové figuríny známých herců, zpěváků, sportovců, ale také státníků a historických osobností. ? Leopold/Kunsthistorisches Museum – díla Rembranta/Rubense, umění posledních 2 000 let. ? Belvedere palác a muzeum – kombinovaná vstupenka do paláce, Oranžerie a zahrad. Výlety ? Okružní jízda městem a Schönbrunn – denně 3 h, audioprůvodce ve světových jazycích. ? Prohlídka města s místním průvodcem – denně 2, 5 hodiny. ? Romantická plavba lodí po Dunaji – denně, audioprůvodce ve světových jazycích.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Hotely Vídeň