Hotel Mesut

  Turecko, Alanya, Obagöl

4/5

HOTEL MESUT

    Turecko, Alanya
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Velmi vyhledávaný hotel Mesut byl v roce 2013 zcela zrekonstruován a těší se velké oblibě klientů zejména díky komfortnímu ubytování a skvělé poloze. Mezinárodní letiště v Antalyi je vzdáleno 130 km, centrum Alanye cca 2 km a centrum městečka Oba cca 100 m od hotelu. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou v bezprostřední blízkosti hotelu.

Vybavení Hotelu

Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení na recepci a ve veřejných prostorách zdarma, hlavní restaurace, 2 bary, venkovní bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky zdarma), příležitostné animační a večerní programy, stolní tenis, šipky, plážový volejbal. Za poplatek turecké lázně, sauna, masáže, kadeřnictví, vodní sporty na pláži.

Vybavení pokoje

Standardní pokoje s bočním výhledem na moře a možností jedné přistýlky jsou vybaveny individuální klimatizací, vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, fénem, telefonem, SAT/TV, minibarem, trezorem (za poplatek) a balkonem.

Pláž & plážový servis

Převážně písčitá pláž s výskytem oblázků se nachází ve vzdálenosti cca 50 m od hotelu. K přístupu je možné využít hotelový podchod pod místní komunikací. Vstup do moře je strmější a v určitých místech může být kamenitý. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.

Stravování

ALL INCLUSIVE

Poznámka
  • Uvedená cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené lišit, což Vám rádi ověříme po odeslání NEZÁVAZNÉ objednávky. Pokud není optimální knihovací třída již k dispozici, může se cena letenky, a tedy i zájezdu zvýšit.
  • Zájezdy jsou na zpětné potvrzení ze strany pořádající CK
  • K 1.9.2020 je po příletu z Turecka do Prahy vyžadován negaitní test na COVID19, případně nastoupení karantény ze strany klientů. Aktuálost této informace se může lišit, pro ověření kontaktujte pořádající CK.

Základní cena zahrnuje

  • Leteckou dopravu do Antalye a zpět dle vybraného odletového místa (let je s přestupem v ISTANBULU)- Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva- Transfer letiště – hotel - letiště- Ubytování na 7 nocí s uvedenou formou stravování- Česká asistence na telefonu- Pojištění proti úpadku CK

Základní cena nezahrnuje

  • Komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu- Fakultativní výlety a služby (možno přiobjednat na místě u delegáta)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář FlyDovolená, IČ: 07869819. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: HOTEL MESUT ****
  • Lokalita dle CK: Alanya
  • Místo dle CK: Alanya

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Mesut ****
Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 474 472
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

15. nejlepší hotel v destinaci Alanya

4/ 5 34 recenzí


Maria Nouira srpen 2019
Katastrofa. Najhorší hotel aký som kedy videla a zažila nezodpovedá ani 2* nieto ešte 4*vsade je spína tece tam slaná voda aj zo sprchy aj z u... celá recenze


Blanka Plevná červen 2019
Spokojenost s dovolenou. 100% spokojenost bez výhrad. Doporučuji!!!!!... celá recenze


Bohunka červen 2019
Výborná dovolená. Vřele doporučujeme.... celá recenze

Lokalita

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

HOTEL MESUT
    Turecko, Alanya

Původní cena
20 880 Kč/os

Cena
16 280 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 474 472

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
16 280 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
790 Kč