400 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel Michell *****

Poloha

Hotel cca 400 m od pláže. Centrum Alanye cca 4 km.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, 2 restaurace `a la carte (turecká, skandinávská/ evropská), několik barů, obchodní arkáda, kadeřnictví, bazén s terasou na slunění, lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Pokoje

DR/DRP: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizace, TV/sat., telefon, trezor, set na přípravu kávy a čaje, minibar (denně doplňován), balkon. DRSV: viz DR, výhled na moře.

Zábava

Příležitostně animační programy.

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž

Písečnokamenitá pláž cca 400 m od hotelu, lehátka a slunečníky zdarma, sprchy, bar na pláži.

Program all inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Pozdní snídaně Lehký snack během dne (v baru u bazénu i na pláži) Zmrzlina Možnost večeře v restauraci `a la carte (1× za pobyt, nutná rezervace) Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (24.00 hodin denně)

Sportovní nabídka

Zdarma: tenis, plážový volejbal, fitness, stolní tenis, basketball, šipky, biliár, cvičné odpaliště. Za poplatek: peeling v tureckých lázních, masáže, vodní sporty na pláži.

Pro handicapované

Na vyžádání několik pokojů přizpůsobeno pro handicapované klienty.

Internet

Zdarma: WiFi v lobby a na pokojích.

Platební karty

EC/MC, VISA.

Doba transferu

150 min

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Alanya