50 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel Mikri Poli Kos ****

Pro rodiny
  • krátká doba tranferu (30 minut)
  • hotel blízko pláže
  • rodinné pokoje
  • samostatný dětský bazén
  • dětské hřiště
  • minimarket v areálu hotelu
  • dětský animační program


Poloha

pláž je od hotelu oddělena pouze pobřežní ulicí. Letovisko Kardamena s restauracemi, bar a možnostmi pro nakupování vzdálena jen pár minut pěší chůzí. Město Kos cca 25 km, dobré spojení autobusy. Zastávka autobusu před hotelem.

Vybavení

moderní hotel disponuje 175 pokoji rozdělenými do více budov. K vybavení hotelu patří přijímací hala, WiFi (v lobby zdarma), společenská místnost, internetový koutek, 2 restaurace, 2 bary a minimarket. V rozlehlé zahradě naleznete sladkovodní bazén, opalovací terasa a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma. Osušky za poplatek.

Ubytování

rodinné pokoje (2A/3A): stylově zařízené s ložnicí se dvěma lůžky, rozdělené příčkou, 2 pohovky na spaní, přístroj na přípravu kávy a čaje, chladnička, klimatizace (od 15.6.-30.9.), trezor k pronajmutí, satelitní TV, telefon, vana nebo sprcha, WC, fén a balkon. Možnost rezervace Joker rodinných pokojů (2S) nebo rodinných pokojů s výhledem na moře (2B/3B) se stejným vybavením jako 2A/3A. Rodinné pokoje (2C): prostornější se dvěma samostatnými ložnicemi, jinak se stejným vybavením jako 2A/3A. Možnost rezervace rodinných pokojů s výhledem na moře (2D).

Stravování

all inclusive.

Sport a jiné aktivity

aerobic, basketbal, plážový volejbal, tenis, stolní tenis. Za poplatek: biliár, fitness (v sousedním hotelu Carda Beach), vodní sporty na pláži.

Wellness

za poplatek: parní lázeň, masáže, sauna, vířivka v hotelu Carda Beach.

Zábava

denní a večerní animační program.

All inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Také dietní kuchyně. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 11:00 hod. do 23:00 hod. Snacky od 11:00 hod. do 12:30 hod. a od 14:30 hod. do 18:00 hod. Odpoledne káva od 16:00 hod. do 17:00 hod.

Plážový servis

lehátka a slunečníky zdarma

Řecko

Poloha: Řecko je kouzelná země, protkaná slunečními paprsky, prosycená vůní zrajících oliv a omývaná vlnami blankytně modrého moře. Bohové Řecko milovali a rozmazlovali. Důkazem nám jsou chrámy a mocné monumentální stavby, jež pro ně vytvořili smrtelníci jako projev úcty a vděčnosti. Řecko má velice zajímavou minulost, krásnou krajinu a pestrou kuchyni, ale samozřejmě bychom v žádném případě neměli opomenout pohostinnost místních obyvatel, jež velice přispívá k příjemné atmosféře při pobytu v Řecku. Řecko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Středozemním, Jónským a Egejským mořem. Pro tuto balkánskou zemi je charakteristická velká přírodní rozmanitost. Vysoká pohoří (Olymp - 2.917 m), úrodné nížiny a krásné ostrovy. Ostrovy tvoří přes pětinu rozlohy země. Z tisíců řeckých ostrovů a ostrůvků jich má pouze 78 více než 100 celoročních obyvatel. Několik stovek větších ostrovů se dělí do 4 souostroví: v Egejském moři se nachází Kyklády, Severní a Jižní Sporády, součástí Jižních Sporád jsou i Dodekanésy. Poslední skupina se nachází v Jónském moři, jedná se o Jónské ostrovy. Nezařazené zůstávají ostrovy v Sarónském zálivu, Évia a Kréta

Počet obyvatel: 10.000.000.

Hlavní město: Athény.

Jazyk: Řečtina.

Měna: Euro.

Ceny: Obecně platí, že v Řecku jsou ceny vyšší než u nás. V létě je však ovoce, zelenina, spotřební zboží a některé druhy potravin téměř stejně drahé jako u nás.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

 

Od roku 2018 bude v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba bude přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Kos