Hotel Mimosa

  Chorvatsko, Istrie, Rabac

Hotel Mimosa - Lido Palace

    Chorvatsko, Istrie, Rabac
Číslo zájezdu: 2 047 160
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Upozornění

Akce 7=6 pro termíny 18.03.-08.04., 23.04.-13.05. a 03.10.-03.11.2022.
Speciální sleva 10% platná do 30.04. pro pobyty do 07.06.2022!
Slevy není možné kombinovat.

Tipy

venkovní bazény - přímo u pláže - blízko ČR

Obecný popis

hotel Mimosa - Lido Palace nabízí komfortní ubytování a kvalitní služby. Oblíbené místo pro rodiny s dětmi, ale i romantickou dovolenou ve dvou.

Poloha

komplex hotelů Mimosa, Hedera a Narcis je obklopeno zelení a nachází se v jednom z nejoblíbenějším středisku Rabac na Istrii.

Vybavení

recepce, restaurace, pizzerie, aperitiv bar, směnárna, prodejna suvenýrů, market, taneční terasa.

Ubytování

2+2 BM Superior, cca 20-25 m2 - 2lůžkový pokoj Superior se sprchou a WC s možností až 2 přistýlek, balkon s orientací na mořskou stranu. 2+0 Standart, cca 16 m2 - 2lůžkový pokoj Standart se sprchou a WC. 1+0 Standart, cca 16 m2 - 1lůžkový pokoj Standart se sprchou a WC.
Všechny pokoje jsou moderně zařízení, klimatizované se sprchou a WC, SAT TV, telefonem, fénem, sejfem a Wi-Fi.

Stravování

polopenze formou bufetu. K večeři nápoj zdarma (2 dl vína nebo piva, minerální vody, džusu).

Doplňující informace

dětská postýlka: na zpětné potvrzení, za poplatek 5 EUR/den
domácí zvíře: není povoleno
parkování: v blízkosti objektu, zdarma

Sport a zábava

vnitřní bazén (v červenci a srpnu je uzavřen), venkovní bazén, dětský bazén, fitness, sauna, tenisové kurty, stolní tenis, masáže, animace, minigolf, hřiště pro míčové hry. Dětský klub pro děti 6-12 let v hlavní sezóně.

Pláž

přírodní kamenito-oblázková pláž, vhodná pro děti.
Vzdálenost od pláže cca 100-200 m.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

Povinné poplatky na místě

  • pobytová taxa zahrnuta v ceně.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Za sluncem s.r.o., IČ 42869650.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel Mimosa - Lido Palace ****
Lokalita dle pořadatele: Istrie, Rabac

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Lido Palace ****
Typ pláže: oblázková, kamenitá
Vzdálenost od pláže: 100 m
Hotel Mimosa ***
Typ pláže: oblázková, kamenitá
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 047 160
dnes 12–18 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel Mimosa - Lido Palace
    Chorvatsko, Istrie, Rabac

Cena
11 200 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 047 160

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
11 200 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč