100 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Mimosa **

Popis hotelu

Ve výhodné poloze - v blízkosti pláži i centra letoviska. Hotel po částečné renovaci. Malý a klidný hotel.

Poloha

centrální. Centrum letoviska Sidari cca 200 m. Možnosti pro nakupování, restaurace a bary cca 50 m od hotelu. Letiště cca 35 km.

Pláž

krásná písečná pláž jen přes pobřežní cestu (cca 50 m). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

v roce 2014 částečně renovovaný hotel se 104 pokoji na 3 patrech s výtahy. K vybavení hotelu patří lobby, restaurace a 2 bary. V pěkné zahradě se nachází 2 sladkovodní bazény s opalovací terasou a barem u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): v hlavní budově, set pro přípravu kávy a čaje, trezor k pronajmutí (cca 10 €/týden), chladnička k pronajmutí (cca 20 €/týden), telefon, TV, sprcha, fén, WC a balkon nebo terasa. Klimatizace za poplatek (cca 40 €/týden + 10 € vratná kauce). Třílůžkové pokoje (A2B/A3B): se stejným vybavením jako A2A.

Stravování

polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

zdarma: večerní zábava dle programu. Za poplatek: biliár.

Internet

WiFi v celém hotelu zdarma.

Děti

vestavěný dětský bazén, dětské židličky v restauraci a dětské postýlky na vyžádání zdarma.

Info

místní kategorie: 2.

Ušetřete

• 12% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.5.2017

Dětská sleva

A2B - 1 dítě (do 12,99 let) 50% sleva na ubytování.

Zobrazené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v akčních nabídkách

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

6 uživatelů

Pořadí

16. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

28.9.2017 | Karel Šolek
Datum pobytu: 1.9.2017
Celkem jsme byli velice spokojeni a kdyby nebylo dalších míst, která bychom chtěli ještě navštívit, klidně bychom Sidari ve stejnou dobu navštívili pro odpočinek znovu.

Nejnovější recenze

5
23.9.2016 | Kamča
Datum pobytu 1.9.2016
5/5 - Úžasné
Super dovolená, jela bych hned znovu.
4
11.8.2016 | aknel
Datum pobytu 1.7.2016
4/5 - Skvělé
Týden pobytu jsme si pěkně užili,
4
22.9.2015 | Petr Zieg
Datum pobytu 1.9.2015
4/5 - Skvělé
spokojený

Řecko

Poloha: Řecko je kouzelná země, protkaná slunečními paprsky, prosycená vůní zrajících oliv a omývaná vlnami blankytně modrého moře. Bohové Řecko milovali a rozmazlovali. Důkazem nám jsou chrámy a mocné monumentální stavby, jež pro ně vytvořili smrtelníci jako projev úcty a vděčnosti. Řecko má velice zajímavou minulost, krásnou krajinu a pestrou kuchyni, ale samozřejmě bychom v žádném případě neměli opomenout pohostinnost místních obyvatel, jež velice přispívá k příjemné atmosféře při pobytu v Řecku. Řecko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Středozemním, Jónským a Egejským mořem. Pro tuto balkánskou zemi je charakteristická velká přírodní rozmanitost. Vysoká pohoří (Olymp - 2.917 m), úrodné nížiny a krásné ostrovy. Ostrovy tvoří přes pětinu rozlohy země. Z tisíců řeckých ostrovů a ostrůvků jich má pouze 78 více než 100 celoročních obyvatel. Několik stovek větších ostrovů se dělí do 4 souostroví: v Egejském moři se nachází Kyklády, Severní a Jižní Sporády, součástí Jižních Sporád jsou i Dodekanésy. Poslední skupina se nachází v Jónském moři, jedná se o Jónské ostrovy. Nezařazené zůstávají ostrovy v Sarónském zálivu, Évia a Kréta

Počet obyvatel: 10.000.000.

Hlavní město: Athény.

Jazyk: Řečtina.

Měna: Euro.

Ceny: Obecně platí, že v Řecku jsou ceny vyšší než u nás. V létě je však ovoce, zelenina, spotřební zboží a některé druhy potravin téměř stejně drahé jako u nás.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Hotely Korfu