Hotel Miramar

  Chorvatsko, Istrie, Rabac

5/5

Hotel Miramar

    Chorvatsko, Istrie, Rabac
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Upozornění

FIRST MINUTE sleva 10% pro pobyty 2021 mimo 26.06. - 03.09.2021 platná do 01.03.2021.

Tipy
 • blízko pláže- blízko Rabacu
Obecný popis

Miramar Sunny Hotel & Residence se nachází v bujné středomořské zeleni na poloostrově Sv. Andrija, jen několik málo kroků od překrásných pláží a tyrkysového moře. Hotel se svým obnoveným vzhledem poskytuje dokonalé prostředí pro odpočinek a aktivní dovolenou.

Poloha

ubytování se nachází uprostřed borového háje, na severním okraji městečka Rabac, zhruba 700 m od centra města.

Vybavení

bar, restaurace, směnárna, terasa, venkovní bazén se slanou vodou, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu.
Wi-Fi k dispozici zdarma (bez garance rychlosti připojení).

Ubytování

DBL - 2+0 Standart, cca 16-20 m2 - 2lůžkový pokoj Standart se sprchou a WC. DBL(+1) - 2+1 Superior B, cca 16-20 m2 - 2lůžkový pokoj Superior se sprchou a WC, s možností přistýlky, balkon. DBL - 2+0 Superior BM, cca 16-20 m2 - 2lůžkový pokoj Superior se sprchou a WC, balkon s orientací na mořskou stranu. DBL(+1) - 2+1 Superior BM, cca 16-20 m2 - 2lůžkový pokoj Superior se sprchou a WC s možností přistýlky, balkon s orientací na mořskou stranu.Pokoje jsou vybaveny: klimatizace, sprcha a WC, SAT TV, fén, telefon, Wi-Fi k dispozici (není garantována rychlost připojení).

Stravování

snídaně formou bufetu.

Doplňující informace

- dětská postýlka: na zpětné potvrzení, za poplatek 5 EUR/noc
- domácí zvíře: na zpětné potvrzení, za poplatek 20 EUR/noc
- parkování: v blízkosti hotelu, zdarma

Sport a zábava

pronájem jízdních kol a organizované cyklistické túry (za příplatek), populární tenisový kemp Hannes Zischka v blízkosti hotelu (za příplatek), vodní sporty (na pláži, za příplatek,), večerní živá hudba (před a po sezóně)

Pláž

oblázkové, místy kamenité s pozvolným vstupem do moře, vhodné pro děti.
Vzdálenost od pláže: cca 70 m. 

Základní cena zahrnuje

 • ubytování na příslušný počet nocí
 • vybraný typ dopravy a stravování
 • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Za sluncem, IČ: 42869650. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: Hotel Miramar ***
 • Lokalita dle CK: Istrie
 • Místo dle CK: Rabac

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Miramar ***
Typ pláže: oblázková, kamenitá
Vzdálenost od pláže: 70 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 811 035
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

14. nejlepší hotel v destinaci Istrie

5/ 5 2 recenzí


Jan P. červen 2017
Hotel Miramar Rabac. Spokojenost... celá recenze


Mififinka červen 2014
Hodnocení zájezdu s ubytováním v hotelu Miramar. Dovolená snů! Hotel je velmi pěkný, pohodlný, s přeochotným personálem. Úklidová služba funguje výborně, pokoje jsou pohodlné, u h... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-miramar-istrie-chorvatsko-z1811035/1228068242/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel Miramar
    Chorvatsko, Istrie, Rabac

Cena
9 946 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 811 035

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
9 946 Kč
příplatek za neobsazené lůžko/přistýlku
0
4 973 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč