300 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Mistral Mare ****

Pláž

cca 50 m od pláže

Poloha

Překrásný hotel Mistral Mare se nachází v oblasti Kalo Horio, která je známa vysokým standardem služeb, luxusními restauracemi a bary a je jen cca 50 m od pláže. Hotel svým umístěním nabízí klientům neopakovatelný výhled na zátoku Mirabello. Hotel byl v průběhu let 2013-2014 zmodernizován. Od letiště je hotel vzdálen cca 75 km. Oficiální kategorie 4*.

Vybavení

k hotelovému vybavení patří recepce, lobby, mini market, posilovna, restaurace, bar, směnárna, stolní tenis, WiFi, kulečník, lékař na zavolání, vyhřívaný venkovní bazén s terasou se slunečníky a lehátky, masáže, místnost pro zavazadla.

Ubytování

Pokoje disponují vlastním sociálním zařízením s WC a hydromasážní sprchou, vysoušečem vlasů, telefonem, sat TV, minilednicí, trezorem a balkonem nebo terasou.

Služby za poplatek

slunečníky a lehátka na pláži, vodní sporty na pláži, trezor, klimatizace, minimarket, masáže.

Stravování

All Inclusive: bufetové snídaně, bufetové obědy, bufetové večeře, odpolední snacky, místní alkoholické a nealkoholické nápoje.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Kréta