Popis

Popis hotelu Hotel Mlýn Velehrad ****

Středisko

Velehrad

Poloha

Rodinný hotel, který nabízí komfortní ubytování a odpočinek v klidném a tichém prostředí poutního místa na Velehradě, jen pár minut jízdy autem od centra Uherského Hradiště .

Vybavení

hotelová restaurace (certifikovaná Grand restaurant-Czech specials), vinný sklípek s možností degustace, letní zastřešená terasa, sekretářské služby (kopírka, fax), kulturní servis - zajištění vstupenek do kin a divadel, poskytnutí turistických informací, hotelové wellness (finská sauna, venkovní whirpool, kosmetika, masáže, zábaly a peeling), půjčovna sportovních potřeb, dětské hřiště

Vybavení

Hotelová restaurace (certifikovaná Grand restaurant-Czech specials), vinný sklípek s možností degustace, letní zastřešená terasa, sekretářské služby (kopírka, fax), kulturní servis - zajištění vstupenek do kin a divadel, poskytnutí turistických informací, hotelové wellness (finská sauna, venkovní whirpool, kosmetika, masáže, zábaly a peeling), půjčovna sportovních potřeb, dětské hřiště.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje se sprchou nebo vanou a WC, vybavené trezorem, telefonem s přímou volbou, minibarem, bezdrátové připojení Wi-Fi, LCD televizí s rádiovým příjmem. Pokoje jsou nekuřácké, hotel má výtah. Na vyžádání bezbariérový pokoj.

Stravování

Snídaně formou bufetového stolu, fakultativně doplatek na polopenzi, večeře formou tříchodového menu.

Koupání

Aquapark Uherské Hradiště (cca 6 km) nebo Uherský Brod, přírodní koupaliště Modrá

Parkování

u hotelu zdarma, parkoviště střeženo kamerovým systémem.

Nabídka programů

V hotelu nabízíme: Samostatné ubytování se snídaní /polopenzí a délkou pobytu dle přání. Romantika pro dva na hotelu Mlýn 2noci, polopenze, 1x večeře tříchodová , 1x večeře 5-ti chodová při svíčkách s lahví vína, 1,5 hod. sauny nebo venkovní whirlpool, 1x relaxační masáž, 1x vstup do velehradské baziliky a Archeoskanzenu Modrá, dárek, parkování Víkend s vínem na hotelu Mlýn 2 noci, polopenze, 1x večeře tříchodová , 1x večeře "menu s vínem, 1x degustace ve vinném sklípku se sommelierem, 1x finská sauna (1 hod) nebo venkovní whirlpool, 1x částečná relaxační masáž, dárek, 1x vstup do velehradské baziliky, parkování Relax pro ženy 2 noci, polopenze, 2x fitness večeře formou 3-chodového menu, 1x degustace ve vinném sklípku se sommelierem, 1x částečná relaxační masáž, 1x kosmetika, 1x finská sauna (1 hod) nebo venkovní whirlpool, dárek, 1x vstup do velehradské Basiliky, parkování Víkend pro seniory (od 60 let) 2 noci, plná penze (oběd s nápojem, večeře s vínem), káva, zákusek, 1x uvolňující masáž, půjčení holí Nordic Walking, parkování, dárek, návštěva Velehradské baziliky a Archeoskanzenu Modrá, návštěva expozice sladkovodních ryb "Živá voda".

Informace

Parkování u hotelu zdarma, parkoviště střeženo kamerovým systémem.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje se sprchou nebo vanou a WC, vybavené trezorem, telefonem s přímou volbou, minibarem, bezdrátové připojení Wi-Fi, LCD televizí s rádiovým příjmem. Pokoje jsou nekuřácké, hotel má výtah. Na vyžádání bezbariérový pokoj.

Hotely Zlínský kraj