Hotel Mlýnhotel

  Česko, Vysočina, Vílanec

2/5

MLÝNHOTEL 1

    Česko, Českomoravská vrchovina, Vysočina, Vílanec
Číslo zájezdu: 2 046 120
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

hotel leží v obci Vílanec cca 7 km od Jihlavy. Hotel vznikl v 90. letech z původního vodního mlýna a je situován u silnice, na okraji obce, u lesa. Ve vzdálenosti 20-40 km se nacházejí celkem tři unikátní památky, zapsané na seznamu UNESCO - Telč, Třebíč a Žďár nad Sázavou.

Lyžování

neupravované běžecké terény v okolí, sjezdovky pro nenáročné lyžaře: Jihlava - Šacberk 6 km, Brtnice 6 km, Čeřínek 12 km.

Koupání

dětské brouzdaliště a rybníček, několik rybníků do 1 km.

Vybavení

restaurace, lobby bar s galerií a krbem, sál, letní terasa u rybníčku, dvoudráhový bowling s animací, venkovní dětský koutek, pískoviště, houpačka, stolní tenis a fotbal, dětské brouzdaliště, úschovna kol, tenisový areál se 4 antukovými kurty, tenisová hala se 2 kurty (povrch court sol comfort). Parkování v areálu.

Speciální nabídka

Děti do 2,99 let se snídaní bez lůžka ZDARMA. V prázdninových měsících: programy pro děti (např. prázdninová dílna, hry, soutěže, promítání pohádky). Parkování v areálu ZDARMA. Dětské brouzdaliště ZDARMA. Tenisový areál - 4 antukové tenisové kurty, tenisová hala se 2 kurty, půjčovna tenisových raket.
WiFi internet ZDARMA. Půjčovna a úschovna kol.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. Možný pobyt se psy - menší rasy, předem nahlášené (lze jen na některé pokoje) za poplatek 100-200 Kč/noc. Možnost zajištění dětské postýlky (100 Kč/noc).

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování: 2, 3 a 4-lůžkové pokoje, hygienické zařízení, TV, připojení na internet.
  • Stravování: snídaně nebo polopenze (snídaně formou švédského stolu, při nižším obsazení kontinentální, večeře 3 chodové menu).

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Třebíč, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: MLÝNHOTEL 1 ***
  • Lokalita dle CK: Českomoravská vrchovina
  • Místo dle CK: VÍLANEC U JIHLAVY

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 046 120
dnes zavřeno

Hodnocení

8. nejlepší hotel v destinaci Vysočina

2/ 5 5 recenzí


Premi červen 2021
Katastrofa!. Oběd za 180 korun, kdy dostanete brambory a nakrájenou mrkev s celerem pro nás byl jako špatný vtip. Sprcha, která je ucpaná a neo... celá recenze


Kvetan Kvetan září 2017
Horor. vlastní zkušenost... celá recenze


MK červenec 2017
Mlýnhotel 1. Dovolená splnila naše očekávání, hledali jsme ubytování na Vysočině, personál, služby a kuchyně na slušné úrovni. Hotel by potřebo... celá recenze

Nezávazná objednávka

MLÝNHOTEL 1
    Česko, Českomoravská vrchovina, Vysočina, Vílanec

Cena
3 220 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 046 120

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
3 220 Kč