Hotel Mona Lisa

  Itálie, Emilia Romagna, Cattolica

Hotel Mona Lisa

    Itálie, Emilia Romagna, Cattolica
Číslo zájezdu: 2 111 083
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis letoviska

Město Cattolica je nejjižnější letovisko regionu Emilia Romagna a je ideálním místem pro dovolenou všech věkových kategorií. Nabízí kromě tradičních předností italského Jadranu, tedy upravených písčitých pláží, mírného vstupu do moře a pravého turistického ruchu, také příležitosti ke sportovnímu vyžití pro milovníky kitesurfingu, plachtění, golfu, tenisu nebo cyklistiky. Toto velmi pěkné a prestižní letovisko je typické množstvím fontán, z nichž nejznámější je Tančící fontána. Projít se můžete po moderní přímořské promenádě nebo po pěších zónách s množstvím obchůdků a butiků. Spousta cukráren, kaváren, restaurací a plážových diskoték činí z tohoto města oblíbené místo s nočním životem. Ve městě a okolí se nachází mnoho atrakcí jako např. mořský park Acquario Le navi, vodní park Aquafan a Oltremare v Riccione . Navštívit můžete také nedalekou Republiku San Marino. Velmi zajímavé je i sousední Gabicce Monte odkud je překrásný výhled nebo ve vnitrozemí ležící Gradara, středověké město s dosud dochovanými hradbami v celé délce.

Popis objektu

Hotel MONA LISA*** (Viale G. Marconi) byl nedávno zrenovovaný, nachází se v historickém centru, nedaleko promenády a pár kroků od turistického přístavu. Celý hotel je bezbariérový (mimo přístupu k bazénu). Pro klienty je k dispozici recepce, bazén, solární terasa s lehátky, klimatizovaná restaurace, bar, dětský koutek, internet a Wi-Fi, půjčování i úschovna kol (omezená kapacita). Dále je možné využít hlídané parkoviště cca 1,5 km od hotelu se zajištěným transferem (za příplatek, na vyžádání při rezervaci). Všechny pokoje jsou elegantně a moderně vybavené, mají zrekonstruované vlastní sociální zařízení, trezor, telefon, TV/SAT, klimatizaci, Wi-Fi a balkon. Pokoje Smile mají malou terasu s bočním výhledem na moře nebo na bazén. 

Vzdálenost od

pláže 100 m

Bazén

bazén

Pozice objektu v letovisku

rušné místo, v centru

Vybavení objektu

recepce, Wi-Fi v objektu, internet (kabel), restaurace, bar, ubytovací kancelář

Strava

k dokoupení,

,

snídaně, oběd a večeře formou bufetu bez nápojů, ovoce, dezert

Pro děti lze půjčit

dětská židlička, vanička, sedačka na kolo

Děti

dětský koutek, miniklub, na pláži

Sport

úschova kol, omezená kapacita, půjčovna kol, omezená kapacita

Ubytování

pokoj, Easy - ()
pokoj s manželskou postelí, případně s patrovou postelí, plocha 12 m2, hlavní budova, terasa, klimatizace, TV, satelit, Wi-Fi na pokoji, trezor, telefon, sprcha, (sprchový kout), fén, parkoviště, 8 €/den, nástupní dny kdykoli, min. pobyt standardně 5, příjezd od 15:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 10:00
pokoj, Smile - ()
elegantně a moderně vybavený pokoj s manželskou postelí, případně s dvěma přistýlkami nebo patrovou postelí, plocha 12 m2, hlavní budova, balkon nebo terasa, výhled na moře, boční, výhled na bazén, klimatizace, TV, satelit, Wi-Fi na pokoji, trezor, telefon, sprcha, (sprchový kout), parkoviště, 8 €/den, nástupní dny sobota, min. pobyt v období 03.08. - 23.08. min. pobyt 7 nocí; standardně 5, příjezd od 13:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 10:00

Další informace k ubytování od CK

Vnější bazén: nevyhrivany
Klimatizace: zdarma
Televize: ano
Internet: ano

Základní cena zahrnuje

Cena Easy zahrnuje:
  • 1 osoba v hotelovém pokoji (min. počet osob za plnou cenu 2)
Cena Easy zahrnuje:
  • 1 osoba v hotelovém pokoji (min. počet osob za plnou cenu 2)
  • doprava
Cena Smile zahrnuje:
  • 1 osoba v hotelovém pokoji (min. počet osob za plnou cenu 2)
Cena Smile zahrnuje:
  • 1 osoba v hotelovém pokoji (min. počet osob za plnou cenu 2)
  • doprava

Základní cena nezahrnuje

Cena Easy nezahrnuje:
  • pobytová taxa není v ceně
  • zvířata, za poplatek, 8 €/den
Cena Smile nezahrnuje:
  • pobytová taxa není v ceně
  • zvířata, za poplatek, 8 €/den

Informace o zájezdu

Pořadatel: AZZURRO TOUR OPERATOR s.r.o., IČ 60697903.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel Mona Lisa ***
Lokalita dle pořadatele: Emilia Romagna, Emilia Romagna

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Mona Lisa ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 70 m

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 111 083
dnes 8–18 h

Lokalita

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Hotel Mona Lisa
    Itálie, Emilia Romagna, Cattolica

Cena
12 920 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 111 083

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
12 920 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč