Hotel Morava

Slovensko, Západní Slovensko, Smrdáky

MORAVA ENSANA HEALTH SPA HOTEL - Zdraví ve Smdrácích - Smrdáky

  Slovensko, Malé Karpaty, Slovenské termály, Západní Slovensko, Smrdáky
Číslo zájezdu: 2 110 268
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Lázně Smrdáky se nacházejí na úpatí Bílých Karpat, cca 80 km severozápadně od Bratislavy, 7 km od okresního města Senice. Jsou známé jedinečným složením přírodní minerální vody s vysokým obsahem sirovodíku. Pro sportovně orientované hosty se zde nabízí volejbalové a tenisové kurty, stolní tenis, fitness centrum, sauna a vířivka. V okolí se nacházejí turistické a cykloturistické stezky.

Hotel Morava*** se nachází na vršku s pěkným výhledem na lázeňský park. Podobně jako v celém areálu, i zde hosty přivítá klid a překrásná zeleň. Hotel byl v roce 2001 kompletně zrekonstruovaný a poskytuje kvalitní hotelové služby. V přízemí je jídelna s letní terasou.

Ubytování

STANDARD – pohodlný dvoulůžkový a jednolůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením (sprcha), TV/SAT, Wi-Fi připojení, ledničkou, rádiem a telefonem. Většina pokojů má balkon.

Letní popis

V lázeňském parku je k dispozici tenisové hřiště s umělým povrchem, volejbalové hřiště, v areálu lázní je nové relaxační centrum s tělocvičnou, posilovnou, saunou, fitness a hydromasážní vanou.

Slevy

Dítě do 4 let bez nároku na lůžko s rodiči zdarma.

Základní cena zahrnuje

  • Zdraví ve Smdrácích
  • Lékařská konzultace Léčebné procedury – relaxační program obsahuje následující procedury: 2 noci: 1× Vanová minerální koupel, 1× Bahenní zábal 3 noci: 2× Vanová minerální koupel, 1× Bahenní zábal 4 noci: 2× Vanová minerální koupel, 1× Bahenní zábal, 1× Klasická masáž – částečná 5 nocí: 2× Vanová minerální koupel, 2× Bahenní zábal, 1× Klasická masáž – částečná 6 nocí: 2× Vanová minerální koupel, 2× Bahenní zábal, 1× Klasická masáž – částečná, 1× parafínový zábal Bezplatné využívání fitness centra. Volný vstup do posilovny, tělocvičny a na skupinové cvičení v regeneračním centru. Organizované animační aktivity a zábava dle denní nabídky.
  • Cena za osobu / noc s polopenzí a programem.
  • Dítě do 4 let bez nároku na lůžko s rodiči zdarma.

Základní cena nezahrnuje

  • Dítě do 4 let bez nároku na lůžko a služby DARMA
  • Příplatek za apartmán
  • Rekreační poplatek
  • Malé domácí zvíře

Informace o zájezdu

Pořadatel: DCK Rekrea Ostrava s.r.o., IČ 25379178.
Název hotelu dle pořadatele: MORAVA ENSANA HEALTH SPA HOTEL - Zdraví ve Smdrácích - Smrdáky
Lokalita dle pořadatele: Západní Slovensko, Smrdáky

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 110 268
dnes 8–18 h

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

MORAVA ENSANA HEALTH SPA HOTEL - Zdraví ve Smdrácích - Smrdáky
  Slovensko, Malé Karpaty, Slovenské termály, Západní Slovensko, Smrdáky

Cena
11 025 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 110 268

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
11 025 Kč
příplatek za apartmán
0
2 380 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč