Hotel Na Jezeře

  Česko, Jihočeský kraj, Horní Planá

Jenišov u Lipna - hotel a apartmány NA JEZEŘE

    Česko, České přehrady, Jihočeský kraj, Povltaví, Šumava, Horní Planá, Lipno
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování. Sleva pro seniory nad 65 let 10 %.

Balíček 4

Cena pobytu 6denní aktivní dovolená u Lipna (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, 1x využití tenisového kurtu nebo unversálního hřiště (na pokoj 60 min.), 1x zapůjčení pramice nebo kanoe (na pokoj, 3 hod.), volný vstup do fitness, biliár a stolní tenis. Nástup na pobyt Ne. BONUS: sleva 20 % na vstup do sauny, sleva 20 % na zapůjčení kola.

Balíček 5

Cena pobytu 3, 4 a 7denní cyklistika a turistika u Lipna (2, 3 nebo 6 nocí) zahrnuje 2x, 3x nebo 6x ubytování (dle zvolené délky pobytu) s polopenzí a odpoledním snackem (káva nebo čaj a moučník), 1x cyklomapu NEBO turistickou mapu (při pobytu na 6 nocí oboje), 1x lahev vody 0,5 l na cestu (při pobytu na 6 nocí 2 lahve), volný vstup do fitness, biliár a stolní tenis.

Balíček 6

Cena pobytu Aktivní týdenní dovolená u Lipna (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí a odpoledním snackem (káva nebo čaj a moučník), 1x zapůjčení pramice nebo kanoe (na pokoj, 3 hod.), volný vstup do fitness, biliár a stolní tenis. BONUS: sleva 10 % na tenis nebo univerzální hřiště, 20 % na vstup do sauny, sleva 20 % na zapůjčení kola.

Balíček 7

Cena pobytu 4denní jarní relax (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, volný vstup do fitness, biliár a stolní tenis. BONUS: sleva 20 % na tenis nebo univerzální hřiště, 20 % na vstup do sauny, sleva 20 % na zapůjčení kola, lodě či kanoe.

Balíček 8

Cena pobytu Podzimní prodloužený víkend na Lipně (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s polopenzí a odpoledním snackem (káva nebo čaj a moučník), volný vstup do fitness, biliár a stolní tenis. BONUS: sleva 10 % na tenis nebo univerzální hřiště, 10 % na vstup do sauny, sleva 10 % na zapůjčení kola, lodě či kanoe.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Dovolená v hotelu Na Jezeře nabízí všechny krásy jižních Čech k vašim službám. Hotel se nachází přímo na břehu přehrady Lipno. Díky tomu zde panují ideální podmínky pro milovníky vodních sportů a té pravé pohody u vody. Okolní mírný terén je vyhledáván mezi cyklisty a inline bruslaři. K procházkám lákají lesy plné hub a borůvek. Hotel nabízí pohodlně a funkčně vybavené pokoje, vily a apartmány. V zimních měsících se lze vydat na lyže do 10 minut vzdáleného areálu Lipno nebo do 40 minut vzdáleného rakouského areálu Hochficht.

POLOHA

Hotelový a sportovní komplex Na Jezeře se nachází v malebném koutu jižních Čech v rekreační oblasti Lipenské přehrady s výhledem na přehradu a přímým vstupem z udržované pláže do vody.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), úschovna zavazadel, sauna, fitness, masáže (za poplatek), biliár, stolní tenis, dětské hřiště, půjčovna pramic a horských kol, tenisové kurty s umělým povrchem (8:00 - 21:00 hod.), víceúčelové hřiště, parkoviště, akceptace platebních karet. Služby: zajištění rybářské povolenky, poznávací výlety, poskytování informací o kulturních a historických památkách, sekretářské služby, směnárna.

VYBAVENÍ POKOJŮ

hotel: 2lůžkové pokoje (některé s velkou terasou), 4lůžkové rodinné apartmá (2 ložnice), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), Wi-Fi (zdarma). vily: 5-6lůžkové vily (2 ložnice, obývací pokoj), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, telefon, Wi-Fi (zdarma), kuchyňský kout s ledničkou, jídelní kout, terasa s výhledem na jezero. apartmány: 3 a 4lůžková studia s přistýlkami, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), vybavená kuchyňská linka, lednička, elektrický sporák, TV SAT, Wi-Fi (zdarma). Určeny k celoročnímu provozu.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně bufet, na vyžádání snídaňové balíčky, večeře bufet nebo výběr z jídelního lístku).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

pláž s přímým vstupem do vody, tenisové kurty, volejbalové a basketbalové hřiště, nové venkovní dětské hřiště, relaxační hotelové centrum se saunou a fitness. V blízkosti 2 skiareály (Skiareál Lipno a Smrčina), zimní lyžařské středisko Hochficht s 13 sjezdovkami, značené cyklo a turistické stezky - v okolí Hotelu Na Jezeře se nachází Cyklostezka okolo Lipna a Jezerní cyklostezka. Další dvě cyklostezky částečně vedou i do nedalekého Rakouska.

PLÁŽ

přímo na břehu Lipenské přehrady, udržovaná pláž s přímým vstupem do vody.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování s polopenzí, parkování.

Základní cena nezahrnuje

  • dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Jenišov u Lipna - hotel a apartmány NA JEZEŘE ***
  • Lokalita dle CK: Jižní Čechy
  • Místo dle CK: Jižní Čechy

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 788 040
dnes zavřeno

Nezávazná objednávka

Jenišov u Lipna - hotel a apartmány NA JEZEŘE
    Česko, České přehrady, Jihočeský kraj, Povltaví, Šumava, Horní Planá, Lipno

Cena
2 830 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 788 040

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
2 830 Kč
příplatek za dětskou postýlku
0
645 Kč
příplatek za psa - celá ubytovací jednotka
0
1 170 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč