Přímo u pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel Nano ***

Anotace

Drvenik, malebné přímořské letovisko se nachází přibližně 30 km jihovýchodně od města Makarská a 20 km severozápadně od Gradace. V horách se nachází zříceniny původní obce. Dnes tyto neobydlené stavby slouží vinařům jako sklepy. Drvenik se dělí na dvě části – klidnější Gornja Vala a větší zátoka Donja Vala, která je především známá přístavem, který spojuje letovisko s ostrovem Hvar, Korčula a také s poloostrovem Pelješac. Zátoky jsou od sebe vzdálené několik minut pěší chůzí podél pobřeží. Oblast je známá vysokou sluneční aktivitou a velkým počtem slunečných dnů.

Program zájezdu

Charakteristika:
příjemný rodinný hotel se nachází v Drveniku, v části zvané Gornja Vala. Umístěn je přímo v centru tohoto klidnějšího letoviska. Skládá se z hlavní budovy hotelu, který se nazývá Nano a nově zrekonstruované depandance jménem Iris, kde můžete ve dnech nepřejícího počasí využít také krytý bazén. Pro zpestření Vaší dovolené je tu nabídka vodních sportů na pláži nebo možnost posezení v místní restauraci či kavárně.
Ubytování:
dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky (formou rozkládacího křesla), jsou vybaveny vlastním soc. zařízením, TV/SAT, minibarem nebo lednicí.
Stravování:
v hotelové restauraci, rozšířená kontinentální snídaně, večeře výběrem ze 3 menu (od 9. 9. je k večeři pouze jednotné menu).
Vybavenost:
recepce, klimatizovaná restaurace, venkovní terasa, bar, výtah v budově Nano, krytý bazén se sladkou vodou v ceně, sauna, fitness a whirpool za příplatek, trezor na recepci zdarma, Wi-fi ve společných prostorech, parkování u hotelu je omezené a za poplatek – předem je nutná rezervace. Možnost sportovního vyžití na pláži. Na promenádě se nachází restaurace a kavárny.
Pláž:
30 m, menší oblázková s pozvolným vstupem do moře, slunečníky a lehátka za poplatek, pláž lemují borovice, které tvoří příjemný stín.
Nástup na ubytování:
sobota od 14 h.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Střední Dalmácie