Hotel Narcis

  Chorvatsko, Istrie, Rabac

4/5

Hotel Narcis

    Chorvatsko, Istrie, Rabac
Číslo zájezdu: 2 049 786
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel Narcis je součástí komplexu 3 hotelů Maslinica( + Hedera, Mimosa), je spojen chodbou s hotelem Hedera, kde je možno využít vnitřní bazén a fitness(150m).Celý areál se nachází v tzv Olivovém zálivu, jednom z nejhezčích míst na Istrii. Hotel uprostřed zeleně je velice vhodný pro rodiny s dětmi. Autobus do Rabacu 150m, centrum 800m.A

Ubytování

vybavení pokoje - koupelna, sprcha, WC, fén, balkón nebo terasa, klimatizace, topení, telefon, SAT - TV, WIFI, trezor
A: 2 lůžkový pokoj Standard(16m2) - výhled do ulice
B: 2-3 lůžkový pokoj s balkonem s výhledem na moře(20m2) - manželská postel a gauč pro 1 osoby
C: 2-4 lůžkový pokoj s balkonem s výhledem na moře(22m2) - manželská postel a gauč pro 2 osoby

Vybavení

recepce, úschovna zavazadel, WIFI výtah, parkování, jídelna, pizzerie, restaurace na pláži, aperitiv bar, kavárna, terasa, zahrada, lehátko.
děti: dětské hřiště, klub( červen až září, 6 - 11 let), dětská část v bazénu, židičky, postýlky, program

Aktivity

Hotel Narcis leží přímo na pláži, kde má za poplatek pro hotelové hosty lehátka se slunečníky.
Součástí hotelového komplexu je 4 x venkovní bazén( 10 x 20m), vnitřní bazén (s letní odstávkou). V sousedním hotelu Mimosa je za poplatek sauna, pára a vířivka nebo masáže. lehátka u bazénu jsou zdarma. Za poplatek půjčovna kol, stolní tenis, tenis.

U týdenních pobytů v hl. sezóně je v ceně 1 x výlet lodí. 1 x voucher na 10,- EUR do beautycentra

Slevy

děti na pokoji s rodiči na 3. a 4.lůžku do 7 let 100%, 7 - 12 let 50%, 12 - 17,9 let 30%, v typu B nad 18 let 20%

Pobyt

4 noci 05.06. - 03.07. + od 28.8., 5 noci 03.07. - 28.08.2022

Základní cena zahrnuje

  • za osobu na 1 noc s polopenzí s nápojem, Ceny za osobu

Základní cena nezahrnuje

  • Pobytová taxa 1,3 EUR/os. nad 18 let, 12 - 18 let 50%, saunový svět 20,- EUR/den, Dětská postýlka na vyžádání za poplatek , Slunečníky a lehátka na pláži za příplatek

Informace o zájezdu

Pořadatel: Tempo Tours Praha s.r.o., IČ 25147111.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel Narcis ****
Lokalita dle pořadatele: Istrie, Rabac

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Narcis ****
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 150 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 049 786
dnes 8–18 h

Hodnocení

4/ 5 6 recenzí


Lenka srpen 2019
Hotel Narcis. Klidná, pohodová dovolená.... celá recenze


Veronika srpen 2019
Průměrná dovolená. Když srovnam dovolenou jinde v evrope tak hotel neodpovídá tomu co pisi na webu. Hotel psaný se 4 hvězdičkami. Jedine co odpovída... celá recenze


Adela Sl. srpen 2019
Hotel Narcis. Spokojenost.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel Narcis
    Chorvatsko, Istrie, Rabac

Cena
13 265 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 049 786

Pobyt

osoba na pevném lůžku
2
13 265 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč