Hotel Narval

  Francie, Korsika, Calcatoggio

Hotel Narval s bazénem

    Francie, Korsika, Calcatoggio, Záliv Liscia
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha

na západním pobřeží Korsiky, 20 km severně od Ajaccia. Hotel leží na klidném místě v zátoce, která je součástí zálivu Sagone a je pouhých 80 m od pláže. Celé okolí je obklopeno horami s bujnou vegetací a hezkými plážemi.

Ubytování

jednoduše ale prakticky vybavené pokoje pro 2-4 osoby jsou v přízemí nebo v patře a všechny mají manželskou postel, vlastní sprchu+WC, telefon a balkon nebo terasu s posezením. Větší pokoje mají 3. a 4. lůžko na vestavěném patře.

Stravování

polopenze. Snídaně kontinentální, večeře formou jednotného menu.

Vybavení

bazén, recepce, restaurace, bar s TV, internet (Wi-Fi v některých částech restaurace), kryté parkoviště.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Narval **
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 120 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 948 419
dnes 8–18 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-narval-s-bazenem-korsika-francie-z948419/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.