Hotel Neon

  Řecko, Kréta, Malia

1/5

Neon Beach hotel

    Řecko, Kréta, Kréta - Heraklion, Malia
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Přehled

skvělý poměr ceny a kvality lehátka, slunečníky i internet zdarma bohaté snídaně formou bufetu pokoje s možností přistýlky

Stručná poloha

hotel přímo u písečné pláže oblíbené středisko Malia 10 min chůze letovisko Hersonissos 4 km doba transferu z letiště 30 min

Poloha

výborně situovaný hotel přímo u písečné pláže ve Stalidě v těsném sousedství dalšího vyhledávaného prázdninového letoviska Malia. Jde o místo plného nákupních možností, zábavy a rozptýlení s nidky nekončícím nočním životem a vyhlášenou 'Bar street'. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře byla oceněna vlajkou čistoty Blue flag. Přímo od bazénu se Vám naskytne nádherný pohled na Egejské moře. Jde o jednodušší hotel, který prochází postupnou rekonstrukcí. Najdete zdeo čisté ubytování s tradiční řeskou pohostiností na strategickém místě. Hotel je vzdálen 4 km od velkého letoviska Chersonisos, 30 minut od letiště v Heraklionu a 10 min pěšky od centra Malie.

Vybavení hotelu

V tomto rodinném 2* hotelu najdete recepci, menší loby s knihovnou, 66 jedno, dvou, třílůžkových a několik rodinných pokojů pro 4 osoby. Jde o třípodlažní budovu ležící přímo u moře. K hotelu patří travnatá zahrada s několika schody vedoucími přímo na písečnou pláž. Najdete zde menší restauraci, kde jsou podávány snídaně formou bufetu. Na zahradě je bazén, jacuzzi a lehátka se slunečníky pro hotelové hosty zdarma. Lehátka na pláži jsou za poplatek. Je zde také kulečník, stoní tenis, BBQ zařízení a parkoviště. Zastávka veřejné dopravy je nedaleko. Ve veřejných prostorách a i ve většině pokojů je Wi-fi internet zdarma. Hotel neorganizuje žádné animační programy a tak si plnými doušky vychutnáte jeho romantiku a atmosféru. Nedaleko hotelu najdete středisko vodních sportů (za poplatek) a nepřeberné množství obchodů, barů i různých taveren. Nebydlíte nikde na periférii či stranou prázdninového ruchu, ale přímo v pěší vzdálenosti od oblíbeného a tepajícího letoviska plného zábavy a rozptýlení. Hotel zajišťuje pronájem aut, motorek a kol, prádelnu a služby doktora.

Vybavení pokoje

všechny skromně vybavené pokoje s možností přistýlky mají malé sociální zařízení se sprchou, TV, radio, mini ledničku, individuální klimatizaci (6 EUR/ den), trezor (2.5 EUR / den), Wi-Fi internet zdarma a menší balkon. Podlaha je kryta dlažbou. Rodinné pokoje mají 2 místnosti se 4 pevnými postelemi. Ubytování se liší především výhledy na moře či do vnitrozemí.

Pokoj pro 2 osoby s možností přistýlky (výhled do okolí).

pokoje s možností přistýlky mají malé sociální zařízení se sprchou, TV, radio, miniledničku, individuální klimatizaci (6 EUR/ den), trezor (2.5 EUR / den), Wi-Fi internet zdarma a menší balkon. Podlaha je kryta dlažbou.

Family pokoj s možností 2 přistýlek.

family pokoje s možností 2 přistýlek mají malé sociální zařízení se sprchou, TV, radio, miniledničku, individuální klimatizaci (6 EUR/ den), trezor (2.5 EUR / den), Wi-Fi internet zdarma a menší balkon. Podlaha je kryta dlažbou.

Pokoj pro 2 osoby (výhled na moře).

pokoje mají malé sociální zařízení se sprchou, TV, radio, miniledničku, individuální klimatizaci (6 EUR/ den), trezor (2.5 EUR / den), Wi-Fi internet zdarma a menší balkon-výhled na moře. Podlaha je kryta dlažbou.

Stravování

vlastní anebo bohatá snídaně formu bufetu.

Názor CK

doporučujeme především klientům vyhledávající rušná letoviska s nepřebernými možnostmi zábavy a rozptýlení. Hotel ideálně kombinuje pobyt u pláže s tradiční řeckou pohostiností, nedaleko městečka plného rozptýlení. Pokud svou dovolenou netrávíte v přímo hotelu či dokonce na pokoji, tak je to to pravé místo pro Vás.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Neon Beach hotel ***
  • Lokalita dle CK: Kréta
  • Místo dle CK: Malia

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Neon **
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 799 728
dnes zavřeno

Hodnocení

1/ 5 2 recenzí


IL září 2016
Hotelová katastrofa. Především platí, že jaké si to uděláte, takové to máte, ale... Některé věci neovlivníte.... celá recenze


Janouskovec srpen 2016
Neon hotel. za ty penize je to opravdu hruza.nahradilo to akorat pujceni auta a na kazdy den cestovani po ostrove,ale naklady vzrostly na dals... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Nezávazná objednávka

Neon Beach hotel
    Řecko, Kréta, Kréta - Heraklion, Malia

Původní cena
14 090 Kč/os

Cena
12 681 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 799 728

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
12 681 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
2 290 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta TAM
0
400 Kč
příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta ZPĚT
0
400 Kč
příplatek za nadváhu do letadla 23,1 kg-31,9 kg - cesta TAM
0
790 Kč
příplatek za nadváhu do letadla 23,1 kg-31,9 kg - cesta ZPĚT
0
790 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta TAM
0
790 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta ZPĚT
0
790 Kč