900 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Hotel Nevada **

Charakteristika

hotel, který uspokojí především nenáročné klienty. Leží jen pár kroků od zastávky skibusu.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, orientace na hory, SPR+WC, fén, TV/SAT, telefon, téměř všechny s balkonem. jednolůžkový pokoj, SPR +WC, fén, TV, Wi-Fi.

Postýlka

na vyžádání pro dítě do 2 let, zdarma.

Stravování

snídaně formou švédského stolu, večeře servírované - 3-chodové menu.

Služby

recepce, bar, restaurace, Wi-Fi (zdarma) ve společných prostorech, společenská místnost s TV, lyžárna.

Parkování

u hotelu zdarma (do vyčerpání míst).

Vzdálenost od centra

600 m Campitello di Fassa.

Zvíře

nepovoleno.

Ski informace

Vzdálenost od sjezdovek: 600 m sjezdové tratě Campitello di Fassa - Val di Fassa, napojení na okruh Sella Ronda. Vzdálenost od běžeckých tratí: 800 m Campitello di Fassa. Vzdálenost od skibusu: 200 m (za poplatek 2 €/os./den). Lyžařské školy: 800 m Campitello di Fassa. Půjčovna lyží: 800 m Campitello di Fassa. Úschovna lyží: v hotelu, veřejné v Campitello, kabinová lanovka Col Rodella, za poplatek.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Trentino - Alto Adige