Popis

Popis hotelu Hotel Nova Dhely

popis
Pohodová dovolená v italském Rimini, v hotelu Nova Dhely*** pouze 100 m od pláže!
 • Dovolená v italském Rimini v hotelu Nova Dhely***
 • Snídaně, polopenze, plná penze nebo all inclusive (výběr při rezervaci)
 • Pouze 100 m od pláže
 • Klimatizace, WiFi a parkoviště v ceně
 • Vlastní nebo autobusová doprava
 • Středisko nabízející pestrou paletu zábavy
 • Tipy na výlety – Bologna, Ferrara, Mirabilandia, Cattolica Aquarium
Rimini - největší přímořské letovisko Itálie

V italském městě Rimini je spousta možností zábavy a sportovního vyžití, ale přesto se jedná o klidné místo k odpočinku. Můžete se rozhodnout, zda chcete relaxovat v hotelu, na pláži nebo půjdete za zábavou a nákupy. V okolí je mnoho restaurací, kaváren, barů, zmrzlináren a obchodů. Městská část Viserba di Rimini je blízko starého města s jeho historickými památkami (např. Tibériův most, náměstí Piazza Cavour, Castel Sismondo nebo Antica Pescheria) a navštívit můžete také místní trhy a různé zábavní parky (největší zábavní park v Itálii Mirabilandia, dále aquapark Aquafan, zábavní park Oltremare, Italia in miniatura, definárium nebo Fiabilandia). A na pláži je samozřejmě k dispozici spousta vodních sportů a dalšího sportovního vyžití.

Ubytování v hotelu Nova Dheli***

Hotel Nova Dheli se nachází pouhých 100 m od pláže v oblasti Emilia Romagna. Nedaleko od hotelu se nachází zábavný park Fiabilandia, jezero Lago Bernardo, park, restaurace, pizzerie, diskotéky, nákupní možnosti i lékárna. Hotel je vybaven recepcí, restaurací, WiFi, klimatizací (26.5. - 8.9.2018), dětským hřištěm,, dětským koutkem, miniclubem pro děti v hotelu a na pláži (pouze v italském jazyce) a parkovištěm (zdarma, omezená kapacita), druhé parkoviště je vzdáleno 1 km od hotelu za poplatek 5 €/auto/den, hotel však nabízí zdarma transport (na vyžádání na recepci). Malá domácí zvířata jsou povolena zdarma, střední a větší jsou za poplatek 10 €/zvíře/den.

Hotel nabízí:

2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací (3.6. - 8.9.2018), telefonem, trezorem, SAT/TV, WiFi a balkonem.

Dítě do 2,99 let spí na lůžko s rodiči, možnost vypůjčení dětské postýlky zdarma (na vyžádání).

Stravování formou snídaně, polopenze, plné penze nebo all inclusive
 • Snídaně formou sladkého a slaného bufetu
 • Oběd a večeře - výběr ze 2 menu o 2 chodech s přílohou, ovoce nebo desert
 • Nápoje nejsou zahrnuty v ceně
 • All inclusive (v termínech 26.5. - 15.9.2018) - snídaně, oběd, večeře, nápoje v ceně - 1/2 l voda, 1/4 l vína nebo nealkoholické nápoje + plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka)/pokoj
Písečná pláž jen 100 m od hotelu

Rimini je proslulé svými upravenými písečnými plážemi s pozvolným vstupem do moře a kamennými vlnolamy. Moře u pobřeží je tedy chráněno před silným příbojem. Hlavní části pláže jsou placené, tzn. že pokud chcete během dovolené využívat placené pláže, je nutné si zakoupit plážový servis (2 lehátka a 1 slunečník). V případě koupě zájezdu s all inclusive je plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka)/pokoj v ceně.

Tipy na výlety
 • Bologna – hlavní město regionu Emilia-Romagna. Centrum města nabízí množství krásných cihlových domů, paláců, a uliček, které lákají k procházkám. Typická pro město jsou četná podloubí v celkové délce 38 km. Symbolem Bologni jsou dvě věže Asinelli a šikmá Gaisenda – jsou spolu s dalšími asi 20 věžemi pozůstatkem raně středověkého města.
 • Ferrara – město s rozsáhlým historickým centrem s paláci ze 14. a 15. století, které je zapsáno na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejvýznamnější památkou je hrad Castello Estense. Dále se zde nachází katedrála di Ferrara, radnice, historická univerzita ze 14. století, nebo renesanční paláce Palazzo dei Diamanti, Schifanoia nebo Romei.
 • Mirabilandia – je lunapark a zábavní park otevřený od roku 1992 u města Ravenna. Nabízí 38 atrakcí, zahrnující různé horské dráhy, vodní dráhy, prolézačky, volné pády, strašidelné domy a jiné atrakce.
 • Cattolica Aquarium – nabízí až 400 různých druhů vodních živočichů.
Důležité informace
 • Check in od 14.00 hod., check out do 10.00 hod
 • Malá domácí zvířata jsou povolena zdarma, střední a větší jsou za poplatek 10 €/zvíře/den
 • Dětská postýlka je zdarma na vyžádání
 • Vlastní i autobusová doprava
 • Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních - večerních hodinách
 • Cestovat můžete s platným OP
 • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Emilia Romagna