Hotel Nové Lázně

  Česko, Karlovarský kraj, Mariánské Lázně

hotel NOVÉ LÁZNĚ

    Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Rekreační pobyt zahrnuje: ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), welcome drink, využití Premier fitness v hotelu Centrální lázně, Římské lázně se 3 bazény, Aqua wellness centrum v hotelu Hvězda, Wi-Fi koutek, přednášky a kulturní programy, animační programy ve fitness centru a bazénu, vycházky městem s průvodcem.

Balíček 2

Cena pobytu Minirelax v Římských lázních (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, procedury (1x minerální koupel s přírodním CO 2, 1x klasická masáž částečná, 1x suchá plynová lázeň CO 2), využití Premier fitness v hotelu Centrální lázně, Římské lázně se 3 bazény, Aqua wellness centrum v hotelu Hvězda, Wi-Fi koutek, přednášky a kulturní programy, animační programy ve fitness centru a bazénu, vycházky městem s průvodcem.

Balíček 3

Cena pobytu Minikúra (3 - 6 nocí) zahrnuje: ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), welcome drink, 2x proceduru na noc, (např. masážní suché lůžko - hydrojet, minerální koupel s přírodním CO 2, klasická masáž částečná, suchá plynová lázeň CO 2, parafínové ošetření rukou, inhalace, lavatherm, vířivá lázeň), využití Premier fitness v hotelu Centrální lázně, Římské lázně se 3 bazény, Aqua wellness centrum v hotelu Hvězda, Wi-Fi koutek, přednášky a kulturní programy, animační programy ve fitness centru a bazénu, vycházky městem s průvodcem.

Balíček 4

Cena pobytu Royal Wellness (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, welcome drink, léčebné procedury (1x klasická masáž celková, 1x suchá plynová lázeň CO 2, 1x masáž horkými kameny celková, 1x vířivá lázeň s rašelinovým extraktem, 1x minerální koupel s přírodním CO 2 v historické Královské kabině), využití Premier fitness v hotelu Centrální lázně, Římské lázně se 3 bazény, Aqua wellness centrum v hotelu Hvězda, Wi-Fi koutek, přednášky a kulturní programy, animační programy ve fitness centru a bazénu, vycházky městem s průvodcem.

Balíček 5

Cena pobytu Relaxační lázeňská dovolená (7 a více nocí) zahrnuje: ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), welcome drink, základní lékařské vstupní a závěrečné vyšetření včetně závěrečné lékařské zprávy, 12 léčebných procedur týdně na základě předpisu lékaře (kromě Ne.), minerální pitnou kúru, využití Premier fitness v hotelu Centrální lázně, Římské lázně se 3 bazény, Aqua wellness centrum v hotelu Hvězda, Wi-Fi koutek, přednášky a kulturní programy, animační programy ve fitness centru a bazénu, vycházky městem s průvodcem.

Balíček 6

Cena pobytu Klasický léčebný pobyt (7 a více nocí) zahrnuje: ubytování s plnou penzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), welcome drink, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření vč. závěrečné lékařské zprávy, kontrolní vyšetření a laboratorní vyšetření podle potřeby, max. 24 léčebných procedur týdně dle doporučení lékaře (kromě Ne.), minerální pitnou kúru dle předpisu lékaře, 24hod lékařskou pohotovostní službu a službu zdravotní sestry. Jedná se o individuálně sestavený léčebný program, kde se kombinují procedury z přírodních léčivých zdrojů s pohybovou terapií a dalšími léčebnými procedurami, vše na základě léčebného plánu sestaveného lázeňským lékařem dle zdravotního stavu pacienta. Dále je v ceně využití Premier fitness v hotelu Centrální lázně, Římské lázně se 3 bazény, Aqua wellness centrum v hotelu Hvězda, Wi-Fi koutek, přednášky a kulturní programy, animační programy ve fitness centru a bazénu, vycházky městem s průvodcem.

Balíček 7

Cena pobytu Royal Spa (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí, welcome drink, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, léčebné procedury (1x klasická masáž celková, 3x minerální koupel s přírodním CO 2, 2x suchá plynová lázeň CO 2, 2x hydrojet, 2x parafínový zábal), využití Premier fitness v hotelu Centrální lázně, Římské lázně se 3 bazény, Wi-Fi koutek. - BONUS: 20 % sleva na další lázeňské, wellness a beauty procedury zakoupené v hotelu. - MOŽNOST VYUŽITÍ STÁTNÍHO PŘÍSPĚVKU 4000 Kč/os. na vyžádání na pobyty do 30. 06. 2021. Pro uplatnění slevy z ceny pobytu je třeba vygenerovat poukaz na stránkách Kudyznudy a při objednávce uvést jeho kód. S vygenerováním poukazu vám samozřejmě pomůžeme, pokud budete potřebovat.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

MOŽNOST VYUŽITÍ STÁTNÍHO PŘÍSPĚVKU 4000 Kč/os. na vybrané pobyty. Unikátní historická budova Nových Lázní se řadí mezi nejkrásnější lázeňské hotely Mariánských Lázní. Dodnes si zachovala své původní interiéry - Římské lázně se dvěma bazény, Královskou kabinu Edwarda VII. a Císařskou kabinu Františka Josefa I.. Hotel nabízí svým hostům luxusní ubytování, jedinečné gastronomické služby a širokou škálu léčebných procedur z místních přírodních zdrojů. V hotelu se nachází vývěr Lesního a Ambrožova pramene k pitné kúře a minerálním koupelím.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace, lobby bar, kavárna, letní terasa, dětský koutek, Wifi internet a internetový koutek, Římské lázně se 3 bazény (7 x 4 m, 4 x 4 m, 6 x 4 m) s vířivými proudy a whirlpoolem, Saunový svět se sanariem, 2 saunami, parní lázní, bazénkem a ledovou tříští, parkoviště, a podzemní garáže v Marienbad Health Spa Resortu. V resortu: Premier fitness centrum v hotelu Centrální Lázně. Za poplatek: Koupele, masáže, kryosauna, hydrojet, laserová terapie, kosmetický salon Emporium Beauty, kadeřnictví.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje kategorie Superior de luxe, Junior Suite de luxe, Suite a apartmá, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), klimatizace, bezbariérový pokoj.

STRAVOVÁNÍ

speciality české i mezinárodní kuchyně, výběr a la carte, dietní menu. Snídaně a večeře formou bufetu, VITAL oběd, salátový bufet, koutek zdravé výživy.

INDIKACE A LÉČBA

Nemoci pohybového ústrojí: vertebrogenní syndrom (bolesti zad), degenerativní onemocnění pohybového aparátu (páteře a velkých kloubů), osteoporóza, stavy po ortopedických operacích (s použitím náhrady kloubní) Nemoci ledvin a močových cest: chronické záněty, ledvinové a močové kameny po operaci nebo drcení rázovou vlnou, stavy po operaci ledvin a močo- vých cest, onemocnění prostaty (záněty, stavy po operaci) Nemoci dýchacího ústrojí: chronické záněty, průduškové astma, alergické rýmy, stavy po operacích dolních cest dýchacích Metabolická onemocnění: obezita, dna, diabetes mellitus, hyperlipoproteinemie Gynekologická onemocnění včetně léčby neplodnosti: zánětlivá onemocnění vnějších a vnitřních rodidel, stavy po gynekologických operacích, sterilita a infertilita, klimakterický syndrom, urgentní a stresová inkontinence moči Nemoci oběhového ústrojí: stav po infarktu myokardu, hypertenzní nemoc II. až III. stupně, funkční poruchy periferních cév, ischemická choroba srdeční, ischemické choroby dolních končetin, poruchy potence Onkologická onemocnění: rehabilitace pacientů po ukončené onkologické léčbě nádoru prsu, pohlavních orgánů, popř. jiných onkologických onemocnění kromě zhoubných krevních onemocnění

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Hosté si mohou během pobytu užít: pěší túry na různé vyhlídky, lyžování (700 m), plavání, jízda na kole, pronájem koloběžek, Jezdecký klub Mariánské Lázně, provazový park, bowling, tenis, lukostřelba, přírodní park Prelátův pramen, golf (3300 m).

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: hotel NOVÉ LÁZNĚ *****
  • Lokalita dle CK: Západní Čechy
  • Místo dle CK: Západní Čechy

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 857 275
dnes 7.30–18 h

Nezávazná objednávka

hotel NOVÉ LÁZNĚ
    Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně

Cena
28 350 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 857 275

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
28 350 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč