Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Nubia Aqua Beach Resort ****

Poloha
 • Nejbližší nákupní možnosti jsou v blízkosti hotelu
 • Letiště Hurghada cca 17 km
Pláž
 • Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu
 • Pro vstup do moře je zde také molo
 • Bar, sprchy a WC
 • Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma
Ubytování
 • Standardní pokoj
 • Individuální klimatizace
 • Koupelna se sprchou nebo vanou, WC, vysoušeč vlasů
 • Telefon, SAT-TV
 • Minibar za poplatek
 • Bezpečnostní schránka zdarma
 • Balkon
 • Děts. postýlka na vyžádání zdarma
 • Rodinný pokoj
 • Je prostornější a má oddělenou ložnici
Popis
 • Recepce, směnárna a bankomat
 • Několik restaurací a barů
 • Nákupní galerie a kavárna
 • Kadeřnictví, diskotéka
 • Fitness, wellness
 • Konferenční místnost
 • Několik bazénů pro dospělé a bazén pro děti
 • U 1 z bazénů je několik skluzavek
 • Lehátka a slunečníky u bazénů zdarma
Internet
 • Wi-Fi ve všech veřejných prostorách hotelu za poplatek
 • Internetová kavárna za poplatek
Sport a zábava
 • Zdarma: animační programy, miniklub, dětské hřiště, fitness, plážový volejbal, šipky
 • Za poplatek: kulečník, wellness, masáže, parní lázně, potápění
Stravování
 • All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, snacky, občerstvení, káva a zákusky během dne, pozdní večeře, neomezené množství vybraných místních alko a nealko nápojů v barech a restauracích dle jejich otevírací doby (11.00-24.00), lobby bar otevřen 24 hodin denně, po předchozí rezervaci možnost neomezeně využívat italskou a čínskou à la carte restauraci (nápoje za poplatek), víno se podává pouze v hladní restauraci během obědů a večeří, turecká káva a fresh džusy jsou za poplatek

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

6 uživatelů

Pořadí

104. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

29.7.2017 | Věra
Datum pobytu: červenec 2017
Na letišti v Hurghádě jsme si kupovali vízum,měli jsme z toho strach,ale vše proběhlo v pořádku (je tam stánek s nápisem "Visa",zaplatíte 25 dolarů a do pasu nalepí známku).V Egyptě jsme byli poprvé a byli jsme moc spokojeni.V hotelu byli ubytovaní Rusové,Poláci,hodně Čechů,ale bohužel i místních Egypťanů v těch jejich hábitech.Bohužel nás jeden den postihly zažívací problémy,ale s tím jsme tak trochu počítali (vyřešil to endiaron),nepili jsme vodu s kohoutku (i zuby jsme si čistili balenou vodou) ani nejedli zmrzlinu,do pití jsme si nepřáli led,ale stalo se.

Nejnovější recenze

1
9.8.2015 | Milda
Datum pobytu srpen 2015
1/5 - Nic moc
Už nikdy! Opravdu ne. Byl jsem v Egyptě poprvé, nevěděl jsem, co mohu čekat. Ale lidé, co v této zemi byli už po několikáté, se shodli na tom, že to bylo suverénně nejhorší.
1
27.5.2015 | Lenka
Datum pobytu květen 2015
1/5 - Nic moc
Byla jsem v Egyptě po sedmé a toto byl nejhorší výběr. Jeli jsme k moři, ale moře tam prostě není!Nechápu,jak může cestovka nabízet hotel jako dovolenou u moře. All inclusive je v tomto hotelu s podivnými praktiky,kdy víno je za ůplatu,vodka naředěná vodou a personál nervózní a neochotný.Funguje pouze pod dohledem nadřízených.Jídelna pouze jedna,venkovní občerstvení s jídlem jedno a na pláži byl v provozu jeden bar s nápoji.Doporučení NEjEZDIT do Nubie! květen 2015
1
18.5.2015 | SIMČA
Datum pobytu červen 2014
1/5 - Nic moc
POKUD NECHCETE MÍT ZKAŽENOU DOVOLENOU DEJTE NA RECENZE A NEJEZDĚTE SEM BUDETE ZKLAMANÍ!!!!!!TED UŽ VÍM ŽE DAM I NA RECENZE NA KTERY JSEM PŘED ODJEZDEM NEDALA!!JSEM PONAUČENA!!!

Hurghada

Hurghada patří mezi nejoblíbenější a nejznámější přímořská turistická letoviska na africkém pobřeží Rudého moře. Má tři centra: staré centrum Dahar, novější centrum Sakkala a zcelou novou Navaru. Dahar je od Sakkaly vzdálen cca 10 minut jízdy. Výhodou letoviska Hurghada jsou nejen písčité pláže a blízkost atraktivních podmořských korálových útesů, ale i jeho poloha v dostupné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru, kde můžete navštívit monumentální staroegyptské památky, jako např. pyramidové pole, kde naleznete tři největší a nejznámější pyramidy v Gíze, luxorské Údolí králů a královen, zádušní chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám. Kromě výletů za historií nabízí Hurghada výlety na blízké ostrůvky za neopakovatelným podmořským světem. Hurghada celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápění.

,,Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria,,

Egypt

Poloha: Egypt, země faraónů, pyramid, země životodárné řeky Nil, krásného Rudého moře plného korálových útesů, rozkládající se mezi Středozemním a Rudým mořem na pomezí Afriky a Asie na ploše 1.001.450 km2. Země, kde díky úrodným záplavám řeky Nil (druhá nejdelší řeka na světě, 6671 km) vznikla jedna z nejstarších civilizací na světě, kde dnes žije jen v hlavním městě v Káhiře (Al-Qahirah) více jak 17 miliónů obyvatel z celkových 70. Většinu území Egypta tvoří poušť. Kromě okolí Nilu, kde žije nejvíce obyvatel, vznikla mnohá přímořská letoviska, která lákají své návštěvníky novými hotely, skvělými službami a především krásným koupáním. Egyptská arabská republika se rozkládá v severovýchodní Africe u pobřeží Středozemního a Rudého moře a na Sinajském poloostrově. Značnou část území zaujímají pouště Sahara a Libyjská poušť s pánvemi a oázami, na jihozápadě s horskými masivy. Východně od údolí Nilu se pak nachází Arabská poušť, která je při pobřeží Rudého moře skalnatá a hornatá, podobně jako Sinajský poloostrov. Ve vnitrozemí je podnebí subtropické s velkými výkyvy teplot, na severním pobřeží kontinentální. V Egyptě je velmi příjemné klima od října do konce června, naopak v letních měsících (červenec až první polovina září) teploty vystupují na 40 °C, v jižních oblastech až na 50 °C. Jediným stálým tokem je Nil, řada dalších údolí obsahuje vodu jen v období dešťů. Pouště jsou bez rostlinstva, místy křovité nebo travnaté, podél Nilu roste subtropické rostlinstvo. K nejpřitažlivějším pamětihodnostem patří pyramidy a Sfinga.

Jazyk: Mluví se arabsky, domluvíte se však i anglicky, rusky, francouzsky a v některých obchodech se akceptuje i němčina.

Měna: Měna je egyptská libra (EGP) = 100 piastrů. Do Egypta je možno vyvážet jakoukoliv volně směnitelnou měnu v jakémkoliv množství. V hotelích a některých obchodech lze platit bez problémů cestovními šeky a eurošeky a rovněž platebními kartami. To ale neplatí na tržištích ani na výletních lodích po Nilu, kde se platí výhradně hotovými penězi. Peníze lze měnit v hotelích, směnárnách nebo v bankách bez poplatku za výměnu. Banky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8:30 do 14:00 hodin.

Ceny: Ceny v restauračních zařízeních se liší v závislosti na jejich kvalitě. Ceny jídel v restauracích nedosahují cenové hladiny obvyklé ve světě. Turisté se nejčastěji stravují v husté síti bister a restaurací, kde cena jídla pro čtyři osoby nepřesáhne 25 USD. Je třeba vždy klást důraz na hygienickou úroveň stravovacího zařízení. Pro evropského strávníka je nevhodná konzumace ovoce, které nelze bezpečně omýt, tepelně nezpracované zeleniny, pouličně prodávané zmrzliny a vody z veřejného vodovodního řadu. Pijte pouze kupovanou balenou chlazenou vodu. Nakupovat lze v supermarketech nebo na tržištích. K těm neodmyslitelně patří pověstné smlouvání.

Poznámka: V arabských zemích je zvykem věnovat za poskytnuté služby spropitné. Tzv. „bakšišné“ je v Egyptě nepsaným zákonem a záležitostí zcela nevyhnutelnou. Bakšišné tvoří tedy povinný příplatek k zájezdu. Jeho výše je uvedena v ceníku. Bakšišné, které platíte je rozdělováno zahraničním partnerem mezi personál hotelů a letiště či mezi řidiče. Bakšišné se inkasuje po příletu do Egypta zahraničním partnerem CK Alexandria. Vzhledem k místní mentalitě však můžete očekávat, že po vás bude personál hotelů za různé služby požadovat další mírné spropitné. Očkování a lékař: Očkování není povinné ani nutné. Cizincům jsou v EAR doporučovány služby soukromých nemocnic, které jsou sice stále podstatně nákladnější, avšak péče a služby jsou na mnohem vyšší úrovni než ve státních zařízeních. Zacházení s pacienty je na soukromých klinikách lépe organizováno a je rovněž zajištěna pooperační péče mnohem vyššího standardu než ve státních nemocnicích. Doprava: Po Egyptě funguje autobusová doprava klimatizovanými autobusy, v Káhiře lze ale také využít podzemní dráhu - metro, kterým se cestuje rychle a bezpečně. Hojně jsou rozšířeny ale i půjčovny automobilů, kde lze po předložení řidičského oprávnění a po vyřízení dalších formalit zapůjčit automobil. Co na sebe: V letních měsících, vyžaduje podnebí lehké bavlněné oblečení, klobouk se širokou střechou a sluneční brýle. V zimě může být v noci překvapivé chladno, přibalte si proto teplé svetry nebo plášť. Pro večery v poušti je nutné teplé oblečení po celý rok. Některé hotely a restaurace vyžadují, aby páni měli na sobě sako a dlouhé kalhoty. Do mešity není povolen vstup v krátkých kalhotách ani mužům, ani ženám. Ženy by na sobě měly mít delší šaty s rukávy, páni dlouhé kalhoty a sportovní košili. Plánujete-li cestu na horu Sinaj, vezměte si pevné boty a velmi teplé oblečení. Časový posun: Časový posun je v Egyptě o 1 hodinu více oproti České republice. Co je zakázáno: Do Egypta je zakázán dovoz potravin, alkoholu, pornografie, zbraní a všech druhů drog. Je nutno připomenout, že je striktně zakázán vývoz památek a zlata v nezpracované podobě. Kromě toho zvláště drogy (i ve velmi malém množství) jsou velmi pozorně sledovanou položkou. Postihy za prodej a přechovávání drog jsou přísné a pohybují se řádově v desítkách let odnětí svobody. Za nedovolené držení drog může být udělen i trest smrti.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Hotel Nubia Aqua Beach Resort ****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Vídeň 6:30
Čt 25.1 – Čt 1.2.2018
2 lůžkový pokoj , velký
8 dní
all inclusive
12 709 Kč
SLM | Po slevě 10%
Letecky
Katowice
Čt 25.1 – Čt 1.2.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
8 dní
all inclusive
10 790 Kč
SLM | Po slevě 41%
Letecky
Vídeň 6:30
Čt 25.1 – Čt 8.2.2018
2 lůžkový pokoj , velký
15 dní
all inclusive
14 966 Kč
SLM | Po slevě 13%
Letecky
Katowice
Čt 25.1 – Čt 8.2.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
15 dní
all inclusive
14 404 Kč
SLM | Po slevě 41%
Letecky
Bratislava
Pá 26.1 – Pá 2.2.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
8 dní
all inclusive
9 724 Kč
SLM | Po slevě 47%
Letecky
Linz 6:20
Pá 26.1 – Pá 2.2.2018
jednolůžkový pokoj Standard
8 dní
all inclusive
16 471 Kč
SLM | Po slevě 8%
Letecky
Bratislava
Pá 26.1 – Pá 9.2.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
15 dní
all inclusive
12 584 Kč
SLM | Po slevě 48%
Letecky
Praha
So 27.1 – So 3.2.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
8 dní
all inclusive
10 790 Kč
SLM | Po slevě 41%
Letecky
Vídeň 14:40
So 27.1 – So 3.2.2018
2 lůžkový pokoj , velký
8 dní
all inclusive
13 515 Kč
Letecky
Praha
So 27.1 – So 10.2.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
15 dní
all inclusive
14 404 Kč
SLM | Po slevě 41%
Letecky
Vídeň 14:40
So 27.1 – So 10.2.2018
2 lůžkový pokoj , velký
15 dní
all inclusive
16 578 Kč
Letecky
Katowice
Ne 28.1 – Ne 4.2.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
8 dní
all inclusive
11 284 Kč
SLM | Po slevě 38%
Letecky
Katowice
Ne 28.1 – Ne 11.2.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
15 dní
all inclusive
14 404 Kč
SLM | Po slevě 41%
Letecky
Vídeň 6:30
Čt 1.2 – Čt 8.2.2018
2 lůžkový pokoj , velký
8 dní
all inclusive
13 246 Kč
LM | Po slevě 8%
Letecky
Vídeň 6:30
Čt 1.2 – Čt 15.2.2018
2 lůžkový pokoj , velký
15 dní
all inclusive
18 997 Kč
Letecky
Bratislava
Pá 2.2 – Pá 9.2.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
8 dní
all inclusive
10 244 Kč
LM | Po slevě 44%
Letecky
Linz 6:20
Pá 2.2 – Pá 9.2.2018
2 lůžkový pokoj , velký
8 dní
all inclusive
14 053 Kč
Letecky
Bratislava
Pá 2.2 – Pá 16.2.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
15 dní
all inclusive
12 844 Kč
LM | Po slevě 47%
Letecky
Linz 6:20
Pá 2.2 – Pá 16.2.2018
2 lůžkový pokoj , velký
15 dní
all inclusive
18 190 Kč
Letecky
Praha
So 3.2 – So 10.2.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
8 dní
all inclusive
11 284 Kč
LM | Po slevě 38%
Letecky
Vídeň 14:40
So 3.2 – So 10.2.2018
2 lůžkový pokoj , velký
8 dní
all inclusive
24 532 Kč
Letecky
Praha
So 3.2 – So 17.2.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
15 dní
all inclusive
14 404 Kč
LM | Po slevě 41%
Letecky
Vídeň 14:40
So 3.2 – So 17.2.2018
2 lůžkový pokoj , velký
15 dní
all inclusive
25 123 Kč
Letecky
Praha 0:50
Ne 4.2 – Ne 11.2.2018
2 lůžkový pokoj Promo, přistýlka
8 dní
all inclusive
11 980 Kč
LM | Po slevě 59%
Letecky
Budapešť
Ne 4.2 – Ne 11.2.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
8 dní
all inclusive
9 204 Kč
LM | Po slevě 50%