Popis

Popis hotelu Hotel Oasi ****

Výhody
  • vysoký komfort zázemí hotelu
  • hotel v krásné zelené zahradě s bazénem
Popis hotelu

Vysoký komfort zázemí hotelu. Hotel v krásné zelené zahradě s bazénem.

Poloha

centrum s obchody, restauracemi a bary cca 1,5 km, Gardaland a Caneva world cca 15 km.

Pláž

cca 2,5 km.

Vybavení

126 pokojů, bar, výtah. Bazén, zahrada s lehátky a slunečníky.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2A): pokoje jsou vybaveny klimatizací (červenec, srpen), trezorem, telefonem, sat. TV, fénem, sprchou, WC a balkonem nebo terasou. Čtyřlůžkové pokoje (A4A): stejné vybavení jako A2A, dvoulůžko a 2 přistýlky. Jednolůžkové pokoje (A1A): stejné vybavení jako A2A. Joker pokoje (A2S): výběr polohy a vybavení pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Večeře jako výběr z menu s předkrmy, zeleninovým a salátovým bufetem.

Internet

WiFi v lobby zdarma.

Děti

dětská postýlka do 2 let cca 5 €/noc (rezervace v CK).

Další výhody

sleva 50 % na green fee na golfovém hřišti “Ca’ degli Ulivi”.

Info

parkování: parkoviště nebo garáž (dle dostupnosti) zdarma ; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 1 €/os./den; příjezd/min. délka pobytu: denně/3 noci.

Ušetřete

Sleva za včasnou rezervaci: 10% sleva při rezervaci do 28.2.2017 (nelze kombinovat s ostatními výhodami).

Dětská sleva

A2A/A2S: 2 dosp. + 1 dítě (2-6,99 let) 100%, (7-12,99 let) 50%, (od 13 let) 30% na přistýlce. A4A: 2 dosp. + 2 děti (2-6,99 let) 100%, (7-12,99 let), (od 13 let) 30%.

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.