300 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel Oba Time ***

Poloha

Hotel se nachází přímo v centru živého prázdninového letoviska Oba. Do centra letoviska Oba s obchůdky, restauracemi a bary je to cca 50 m, do centra města Alanya cca 3 km. Autobusová zastávka je přímo před hotelem. Vzdálenost od letiště v Antalyi je cca 120 km.

Pláž

Písčito-oblázková pláž se strmějším vstupem do moře (lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky na zálohu cca 5 EUR) a s kamenitým podložím je cca 250m od hotelu (vstup do vody je možný přes molo). Na pláži je barový servis (za poplatek), sprchy a WC. 

Standardní pokoje

Klimatizované pokoje (klimatizace 24 hodin) mají koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, miniledničku (v den příjezdu 0,5 l vody a 0,5 l minerální vody), bezpečnostní schránku (za poplatek cca 2 EUR/den) a balkon. Na vyžádání dětská postýlka zdarma.

Stravování

All Inclusive.

Popis

Příjemný hotel s přátelskou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, dvě restaurace, bar a kavárnu, pěkný bazén s oddělenou částí pro děti (lehátka, slunečníky a matrace u bazénů jsou zdarma).

Internet

Hotel svým hostům poskytuje Wi-Fi připojení v lobby hotelu a na pokojích zdarma. Hostům je také k dispozici internetový koutek za poplatek (cca 1 EUR/den).

Sport a zábava

Můžete si zahrát plážový volejbal zdarma, hotel svým hostům poskytuje saunu a masáže za poplatek. Nabídka vodních sportů na pláži také za poplatek.

Stravování informace

ALL INCLUSIVE: Snídaně (7.30-10.00), oběd (12.30-14.00), večeře (19.00-21.00) formou bufetu. Káva, čaj, zákusky (16.00-17.00). Neomezené množství vybraných místních alko a nealko nápojů (10.00-23.00).

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Alanya