300 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel Oba Time ***

Poloha

Hotel se nachází přímo v centru živého prázdninového letoviska Oba. Do centra letoviska Oba s obchůdky, restauracemi a bary je to cca 50 m, do centra města Alanya cca 3 km. Autobusová zastávka je přímo před hotelem. Vzdálenost od letiště v Antalyi je cca 120 km.

Pláž

Písčito-oblázková pláž se strmějším vstupem do moře (lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky na zálohu cca 5 EUR) a s kamenitým podložím je cca 250m od hotelu (vstup do vody je možný přes molo). Na pláži je barový servis (za poplatek), sprchy a WC. 

Standardní pokoje

Klimatizované pokoje (klimatizace 24 hodin) mají koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, miniledničku (v den příjezdu 0,5 l vody a 0,5 l minerální vody), bezpečnostní schránku (za poplatek cca 2 EUR/den) a balkon. Na vyžádání dětská postýlka zdarma.

Stravování

All Inclusive.

Popis

Příjemný hotel s přátelskou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, dvě restaurace, bar a kavárnu, pěkný bazén s oddělenou částí pro děti (lehátka, slunečníky a matrace u bazénů jsou zdarma).

Internet

Hotel svým hostům poskytuje Wi-Fi připojení v lobby hotelu a na pokojích zdarma. Hostům je také k dispozici internetový koutek za poplatek (cca 1 EUR/den).

Sport a zábava

Můžete si zahrát plážový volejbal zdarma, hotel svým hostům poskytuje saunu a masáže za poplatek. Nabídka vodních sportů na pláži také za poplatek.

Stravování informace

ALL INCLUSIVE: Snídaně (7.30-10.00), oběd (12.30-14.00), večeře (19.00-21.00) formou bufetu. Káva, čaj, zákusky (16.00-17.00). Neomezené množství vybraných místních alko a nealko nápojů (10.00-23.00).

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

8 uživatelů

Pořadí

79. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

16.6.2014 | KlaraW
Datum pobytu: červen 2014
V Alanyy a v hotelu Oba Time se nám líbilo, byli jsme velmi spokojeni. Rádi se sem někdy vrátíme.

Nejnovější recenze

3
18.8.2013 | žulia
Datum pobytu srpen 2013
3/5 - Průměr
Poměr kvality a ceny je dostačující. Není to hotel ani místo na které bych se chtěla znovu vracet. Příště si raději připlatím za hotel umístěný na Kleopatřině pláži, kde jsme byli minulý rok opravdu spokojení.
3
17.7.2013 | ÚČASTNÍK ZÁJEZDU
Datum pobytu červenec 2013
3/5 - Průměr
Nejsme nároční, vše bylo fajn, ale s tím nabízeným jídlem ALL by se CK Fischer neměla ani spojovat!!!!!!!!!!!!!....................to mě fakt vadilo zejména vůči dětem!!!!!!!!!!!!!
4
8.7.2013 | klaruska77
Datum pobytu červen 2013
4/5 - Skvělé
Spokojenost.Doporučuji.

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.