Popis

Popis hotelu Hotel Ocean Gardens ****

popis ubytování

Obecný popis:

Ocean Gardens v Funchal nabízí 45 pokojů a v 2 budovách. Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici recepce a 2 výtahy. Personál v tomto hotelu mluví německy, francouzsky, anglicky a španělsky. Pro hosty, kteří chtějí být mobilní, lze sjednat vypůjčení automobilu. Z hotelu se snadno dostanete ke supermarketům a autobusovým zastávkám. Vzdálenosti z hotelu:. Vozidla lze zaparkovat na parkovišti.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí hotel nabízí službu probuzení a trezor. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Recepční hodiny: 24hodinová služba.

Stravování:

V hotelu nabízí restauraci. Polopenze: Polopenze zahrnuje snídani a večeři.

Sport a volný čas:

Hráči golfu mají příležitost zahrát si na nejbližším golfovém hřišti, vzdáleném 5 km od hotelu.

Další informace:

Přijímáme tyto platební metody: American Express, Visa, Euro/Master a Diners Club. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Hotely Madeira