Hotel Odisej

  Chorvatsko, Mljet, Pomena

5/5

Hotel ODISEJ

    Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Mljet, Pomena
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

POLOHA: na ostrově Mljet, v malebném přístavu Pomena.
VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: u hotelu betonová; písčitá (1000 m).
BAZÉN: venkovní dětský bazén s mořskou vodou o rozloze 10 m2.
SLUŽBY: snídaně a večeře formou bufetu a salátový bufet.
KLIMATIZACE: ano.
INTERNET: Wi-Fi na recepci zdarma, internetový koutek za příplatek.
PARKOVÁNÍ: zdarma.
POPIS: hotel se skládá ze dvou budov, restaurace, aperitiv bar, terasa, pod hotelem kotviště pro menší čluny, které spravuje velitelství přístavu Lučke Kapetanije, vybetonované místo na opalování, pronájem kol, kánoí, kajaků ve městě (venkovní provozovatel, za příplatek na místě), menší wellness centrum, sauna, masáže, pedikúra, menší fitness. Potápění (venkovní provozovatel, za příplatek na místě), mini klub pro děti v červenci a srpnu (každý den kromě neděle - pro děti ve věku od 4 do 12 let).
POZNÁMKA: příplatek za pobyt v národním parku (na místě - 1.6. -30.9. 510 Kč/osoba, v ostatních termínech 300 Kč/osoba).
TRAJEKT: Prapratno/Sobra, 45 minut.

Poznámka

SLEVY: Dítě do 13 let na přistýlce ZDARMA. Dítě do 13 bez lůžka 50%. Dítě do 13 let na základním lůžku 50%. Dospělá osoba na přistýlce 20%.

Základní cena zahrnuje

  • CENY JSOU ZA OSOBU V KČ/ NÁSTUPY V HOTELU V SOBOTU

Základní cena nezahrnuje

  • PŘÍPLATKY: Příplatek za pobyt v národním parku 510 Kč/osoba v termínu od 1.6. do 30.9., v ostatních termínech 300 Kč/osoba (na místě), dítě do 7 let ZDARMA. Možnost dokoupení autobusové dopravy. Pojištění .

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Relax Adriatic, IČ: 26890267. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel ODISEJ ***
  • Lokalita dle CK: Mljet
  • Místo dle CK: ostrov Mljet

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Odisej ***
Typ pláže: betonová plata, oblázková
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 881 349
dnes 8–18 h

Hodnocení

1. nejlepší hotel v destinaci Mljet

5/ 5 4 recenzí


Marie září 2018
Dovolená n ostrově Mljet. Jelikož milujeme přírodu a nádherná přírodní zákoutí, bujnou a rozmanitou vegetaci, rozhodli jsme se v letošním roce navštívit ne... celá recenze


Renata červenec 2018
Hotel Odisej MLJET. Nádhera,překrásná příroda,park s jezery....,nedá se popsat ,lidi jedte tam ,je to top z Chorvatska.... celá recenze


Vladimír Pleva červen 2018
Dovolená na Mljetu s překvapením. Destinace skvělá, postupně poněkud rušnější, problematické parkování i v druhé polovině června. Pro cestování po ostrově nutné aut... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel ODISEJ
    Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Mljet, Pomena

Cena
12 470 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 881 349

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
12 470 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč